Pouzdra a kryty pro Huawei Y5 2018 (Prime)

Pouzdro pro Huawei Y5 Prime

y5_2018.pngHuawei Y5 Prime byl vydán na trh v roce 2018. Jedná se o poměrně dobré zařízení za velmi nízkou cenu. Důvodem je velikost obrazovky 5.45 palců, jehož obraz pohání čtyřjádrový procesor octa-core, 1/2GB RAM a skromných 16 / 32GB interní paměti. Ta lze podle potřeby rozšířit přídavnou SD kartou, takže v případě potřeby můžete pomocí takového příslušenství ukládat všechny kontakty a dokumenty. Kvalitní součástí tohoto smartphonu je 13 megapixelový fotoaparát na zadní straně a 5 megapixelová selfie kamera. I přesto že Huawei Y5 Prime není velmi výkonný a je dostupný ve srovnání s ostatními mobilními telefony za velmi nízkou cenu, je velmi důležité svůj smartphone včas ochránit pouzdrem nebo krytem pro Huawei Y5 Prime a vyhnete se tak nákladným opravám, které jsou v takovém případě kolikrát dražší než-li samotné zařízení. 

 

Dobrá ochrana pro vaše zařízení

Existuje několik druhů ochranného příslušenství pro Huawei Y5 Prime. Nejoblíbenější zákaznicky variantou je odolný kryt pro Huawei Y5 Prime. Ten aktivně zabezpečí boky a zadní stranu zařízení, což je pro aktivní uživatele smartphonů velmi praktická vymoženost. Obrazovka zůstává volná pro používání a vy se tak nijak nezdržíte při kontrolování příchozích upozornění nebo zpráv. Kromě ochranného efektu můžete díky krytu pro Huawei Y5 Prime přidat svému zařízení i skvělý vzhled. V nabídce na Krytoland.cz naleznete rozsáhlou škálu zajímavých a stylových motivů krytů a pouzder, díky kterým přeměníte svůj nudný smartphone v slušivý doplněk. Existují také transparentní kryty pro Huawei Y5 Prime, které poskytnou smartphonu stejně jako barevné kryty odolnou ochranu, ale vzhledově nijak nezastíní originální vzhled vašeho smartphonu. Ideální, pokud přikládáte cenu originálním vzhledům a vhodné ochraně.

 

Elegantní vzhled a funkce pouzdra pro Huawei Y5 Prime

Další variantou je pouzdro pro Huawei Y5 Prime, které v tomto případě nabízí všestrannou ochranu vašemu zařízení. Vzhledově je díky použitým výrobním materiálům velmi elegantní a můžete si také vybrat z rozsáhlé nabídky stylových potisků a trefných designů krytů a pouzder pro Huawei Y5 Prime. Smartphone lze poměrně snadno vyjmout z obalu, takže můžete podle potřeby střídat různé motivy a barvy podle příležitosti a situace. Kromě skvělého a elegantního vzhledu, nabízí pouzdro pro Huawei Y5 Prime svému majiteli i velmi praktické funkce. Na vnitřní straně magneticky příchytné chlopně naleznete úložné sloty, do kterých lze ukrýt osobní karty, důležité identifikace nebo prostý nákupní lístek. Obal lze navíc rozložit do stabilního handsfree stojanu, díky kterému docílíte perfektního pozorovacího úhlu. Velmi praktické!

 
Ostatní vhodné příslušenství pro Huawei Y5 Prime

Velkým nedostatkem Huawei Y5 Prime je kapacita baterie. I přesto, že se nejedná o velmi výkonné zařízení, má takový smartphone velký potenciál se přes den vybít. Proto by mohlo být vhodným příslušenstvím kompaktní powerbanka, která se jednoduše připojí kabelem k vašemu smartphonu a díky své kapacitě může hned několikrát za den dobít váš telefon. Je navíc velmi skladná, takže jí po nabití můžete snadno uložit do batohu nebo kapsy.