Pouzdra a kryty pro iPhone 13

 

Kupujete si pouzdro pro iPhone 13?

13.jpgApple je známá a vysoce kvalitní značka, která každý rok vydává nejmodernější zařízení. Stejně tak řada iPhone 13. Díky vynikajícím specifikacím iPhonu 13 Apple opět překonává všechna očekávání. Zařízení je vybaveno řadou inovativních specifikací. Zařízení má velkou 6,1palcovou obrazovku, více než dostatečnou paměť RAM a výkonný procesor. Abyste tento krásný smartphone nepoškodili, doporučujeme jej chránit pouzdrem pro iPhone 13. Stopy používání ovlivňují nový design a vnější faktory mohou v nejhorším případě vést ke zhroucení operačního systému nebo omezenému používání vašich oblíbených aplikací. S pouzdrem iPhone 13 můžete nabídnout správnou ochranu a ušetřit si spoustu frustrace. Byl váš drahocenný telefon sražen z okraje stolu a dopadl na dřevěnou podlahu? Pak flipové pouzdro pro iPhone 13 absorbuje otřesy a telefon přežije pád bez úhony. Nebojte se tedy praskliny na obrazovce nebo poškozeného procesoru. Škrábancům a nárazům se vyhnete tím, že svému smartphonu poskytnete robustní ochrannou vrstvu. Váš smartphone může utrpět nevzhledné poškození nejen zvenčí, ale také zevnitř. Chceme tomu zabránit pomocí pouzdra pro iPhone 13, které obklopuje váš smartphone. Největší příčinou poškození interiéru vašeho smartphonu je voda a špína, například prach. Ochranou otvorů vašeho smartphonu a okrajů podél obrazovky pomocí pouzdra na iPhone 13 zabráníte poškození. Jste aktivní člověk, jehož smartphone při zimních sportech často přichází do styku s vodou nebo sněhem? Pak si také můžete vybrat speciální vodotěsné nebo sněhově odolné pouzdro. Pro iPhone 13 existuje vynikající ochranné flipové pouzdro iPhone 13 pro každý životní styl. Citlivý dotykový displej si zaslouží další ochranu. Zkombinujte své pouzdro na iPhone 13 s tvrzeným sklem. S ochranným sklem pro iPhone 13 zabráníte nejen nevzhledným škrábancům na displeji, ale také zabráníte znečištění obrazovky otisky prstů. Zvláště pokud si vyberete kryt pro iPhone 13, který nezakrývá obrazovku, doporučujeme ochranu displeje. 

 

Široká řada ochranných pouzder pro iPhone 13


Buďme upřímní - pouzdro pro iPhone 13 si nekupujete jen pro jeho ochranný účinek. Všestranný výběr barev a tiskových motivů umožňuje přeměnit poměrně průměrný design smartphonu na extravagantní poutač s individuálním formátem. Přizpůsobte vzhled zařízení vašemu novému oblečení a rozhodněte se pro poutavé pouzdro na telefon iPhone 13 v odpovídajících barvách. Nebo by to mělo být trochu neutrálnější? I v tomto případě je k dispozici rozsáhlý výběr pouzder na mobilní telefony pro iPhone 13. Co třeba průhledný zadní kryt nebo elegantní, koženkové pouzdro na iPhone 13 v podobě flipového pouzdra? V nabídce je pro každou příležitost odpovídající pouzdro pro iPhone 13. Vybavit svůj smartphone odpovídající “bundou” pro každodenní činnosti, ale také pro zvláštní příležitosti, jako je tematická párty nebo školení, není jen zábava. Vyberte si např. pouzdro pro iPhone 13 s třpytivým designem pro okouzlující téma nebo skvělý design auta pro závody Formule 1. Během tréninku byste měli svému smartphonu poskytnout také pevné pouzdro. Robustní pouzdro na iPhone 13 nabízí jistou extra přilnavost při běhu a chrání před těžkými předměty v tělocvičně. Podívejte se na celou sbírku Krytoland.cz a zjistěte, které pouzdro je pro váš iPhone k dispozici.

Chraňte displej


Citlivý dotykový displej si zaslouží zvláštní ochranu. Zkombinujte tedy pouzdro s tvrzeným sklem pro iPhone 13. To nejenže udržuje nepříjemné škrábance od displeje, ale také zabraňuje tomu, aby se na něj dostaly mastné otisky prstů. Zvláště pokud si vyberete pouzdro pro iPhone 13, které nezakrývá obrazovku, doporučujeme ochranu displeje. V naší nabídce jsou také speciální ochranné fólie/skla pro citlivé čočky kamer na zadní straně mobilního telefonu.

Které pouzdro na iPhone 13 vám nejvíce vyhovuje?


Při nákupu smartphonu je důležité se nejprve informovat o všech možnostech. Tímto způsobem si můžete být jisti, že vybíráte správné pouzdro pro iPhone 13. Kromě úrovně ochrany a vzhledu můžete zvážit také materiál. V následujícím textu vám představíme nejoblíbenější možnosti. Nejprve si můžete vybrat zadní kryt. Tento typ pouzdra iPhone 13 poskytuje ochranu zadní části a bokům zařízení. Mezi skládacími kryty je na výběr několik variant. Obvykle máte na výběr mezi silikonem a plastem. Silikonový kryt pro iPhone 13 je vyroben z velmi flexibilního a poddajného materiálu, takže jej můžete snadno a rychle připevnit ke svému smartphonu. Asi největší výhodou tohoto materiálu je jeho odolnost proti nárazu. Tlumení nárazů znamená, že silikon tlumí tvrdý úder nebo pád. Můžete se také rozhodnout pro pevné pouzdro, které je vyrobeno z odolného plastu. Tento materiál je mnohem stabilnější a padne vašemu smartphonu jako druhá kůže. To znamená, že pouzdro na iPhone 13 nelze snadno vyjmout a váš smartphone je v pouzdře bezpečně uložen. Jak již bylo zmíněno dříve, zadní kryt pro iphone 13 neochrání přední část obrazovky. Pokud si přejete, můžete se také rozhodnout pro ochranné pouzdro. Flipové pouzdro má na přední straně pevnou klapku, která chrání váš smartphone ze všech stran. Skládací pouzdro je ve většině případů vyrobeno ze syntetické kůže. Tím je zajištěn vysoce kvalitní vzhled, a proto je vhodný pro neformální i formální příležitosti. Vnitřek flipového pouzdra je často vybaven dalším úložným prostorem. Zde si můžete uložit své nejdůležitější karty, např. vaši bankovní kartu nebo váš řidičský průkaz. Hotovost nebo bankovky se také snadno vejdou do vnitřních přihrádek. Multifunkční pouzdro pro iPhone 13!