Pouzdra a kryty pro iPhone 14

iphone_14.pngJste fanouškem značky Apple a hledáte nový model ot tohoto amerického vydavatele? V takovém případě ve vaší sestavě nesmí chybět iPhone 14. Tento smartphone je vybaven 6.12 palcovou obrazovkou jejíž obraz pohání 4GB operační paměti RAM, vylepšený výkon procesoru a Apple A15 Bionic systém, který zajistí dostatečný výkon pro všechny fanoušky této řady smartphonů. Kromě dostatečného výkonu je tento mobilní telefon z dražší cenové třídy také vybaven trojhlavým hlavním fotoaparátem. Ten se konkrétně skládá z 12ti megapixelového hlavního snímače a dvou 12ti megapixelových senzorů, které vám zajistí všechny potřebné snímky a videa ve velmi dobré kvalitě. Pokud spíš preferujete selfie pohled, tak za jista oceníte kvalitní selfie kamery a můžete tak přidávat všechny potřebné fotografie na stránky sociálních sítí. Skvělým doplňkem tohoto smartphonu tak může být i selfie tyč, která vám zajistí všechny potřebné panoramatické snímky či například rozsáhlé skupinové fotografie na dovolené. Tyto snímky lze následně ukládat na 64GB interní paměti, kterou však nelze rozšířit o přídavnou SD kartu, takže pokud hledáte větší úložnou kapacitu, tak vám doporučujeme rozhodnout se pro nějaký jiný model z řady 14. Jak vidíte jedná se o velmi kvalitní smartphone za který zaplatíte velkou částku, takže by byla škoda jej poškodit nějakým neohrabaným pohybem. Naštěstí pro vás na Krytoland.cz nabízíme rozsáhlou nabídku zadních krytů, flipových pouzder či nenahraditelných a velmi odolných modelů ochranných tvrzených skel pro iPhone 14, které efektivně předejdou vzniku poškození na vzhledové i mechanické stránce vašeho oblíbeného zařízení. Objednejte si tak vše potřebné z nabídky Krytoland.cz již dnes a zboží vám bude následně doručeno na vámi zadanou adresu do 1 - 5 dnů podle daného produktu po území celé republiky.


Dostupné varianty ochranného příslušenství pro iPhone 14


Pokud hledáte vhodný model bezpečnostního doplńku, který vám nabídne všechny potřebné funkce a ochranu, kterou si pro svůj smartphone představujete, tak hledáte na vhodném místě. Na Krytoland.cz nabízíme rozsáhlou nabídku vhodných modelů zadních krytů, flipových pouzder i ochranných tvrzených skel pro iPhone 14 i jiných po většinu univerzálních modelů jako jsou například sportovní pouzdra, které jsou vhodné pro vysokozátěžové aktivity. Ty lze velmi snadno připnout na paži majitele a zaručit tímto způsobem, že smartphone v neočekávanou chvíli nevyletí z daného obalu a vy si můžete i nadále užívat svých oblíbených skladeb nebo mít zapnuté sportovní aplikace. Pokud například chcete zachytit nějaké foto z vodních radovánek, tak doporučujeme vodotěsný obal pro váš smartphone, který nepropustí díky perfektní izolaci vodu do interiéru a díky univerzální velikosti vám zaručí dostatek prostoru i pro přídavný smartphone, kompaktní model powerbanky nebo například příslušenství jako bluetooth špuntové sluchátka nebo dokonce i některé modely headset bluetooth sluchátek. Ale zpátky k modelům bezpečnostních doplńků vhodné pro každodenní využití. Velmi populární variantou ochranného příslušenství pro váš smartphone jsou zadní kryty pro iPhone 14. Ty mají velmi jednoduchý design, který objímá zadní stranu a boky zařízení a jsou tak velmi vhodným modelem pro aktivní majitele funkcí svého osobního mobilního telefonu. Narozdíl od flipových pouzder pro iPhone 14 tak nemají žádné zábrany na obrazovce. Tyto pouzdra však narozdíl od předem zmiňovaného modelu nabízejí velmi odolnou všestrannou bezpečnost a také několik přídavných funkcí, které vám zajistí, že dostanete ze svého smartphonu absolutní maximum nebo si ulehčíte některé každodenní činnosti. Tyto modely chrání převážně hlavně mechanickou stránku zařízení a částečně vzhledovou a z tohoto důvodu jsou velmi skvěle doplněny unikátním modelem zabezpečující obrazovku zařízení, konkrétně ochranné tvrzené skla pro iPhone 14. Ty po aplikování aktivně chrání obrazovku zařízení před lehkými i fatálními poškozeními a jsou velmi těžké na postřehnutí, stejně jako, že vám neomezí žádné funkce jako citlivost dotyku na displeji nebo samotné podsvícení. To vše za tu nejlepší cenu na Krytoland.cz.

 

Nový vzhled pro váš smartphone


Kromě rozsáhlé nabídky ochranného příslušenství pro smartphony máme na Krytoland.cz i rozsáhlou nabídku designově skvěle navržených flipových pouzder a zadních krytů pro iPhone 14, které promění vaše každodenní zařízení v doplněk, který vám bude kde kdo závidět. Pokud jste opravdovým módním nadšencem, tak doporučujeme rozhodnout se pro hned několik vhodných obalů. Ty lze totiž díky několika jednoduchým pohybům sundat z vašeho mobilního telefonu a lze je tak střídat podle konkrétní situace nebo osobním outfitu. Můžete tak být připravení na pracovní část dne i například jednotlivé volnočasové aktivity. Koženkové flipové pouzdra pro iPhone 14 působí velmi elegantně a seriózně, na druhou stranu zadní kryty pro iPhone 14 nabízejí více hravé provedení, které můžete spojit i s různými barevnými motivy. Design takového obalu si lze navrhnout navíc i samostatně podle osobní představy a lze tak i darovat velmi originální dárek na narozeninové párty. Je však dobré si předem zjistit konkrétní model oslavencova mobilního telefonu a vyhnout se zbytečným reklamacím. Každý model ochranného příslušenství je totiž vytvořen na konkrétní rozměry daného smartphonu s výřezy, které pasují svými výřezy na místa, kde se nachází fotoaparát, mikrofon nebo například konkrétní přípoje na nabíjení a sluchátka. To vše za tu nejlepší cenu na Krytoland.cz.

 

Ostatní vhodné příslušenství pro váš smartphone


Okolo novodobých smartphonů je nesčetně inovací jak v systému tak i ve výkonu. Málokoho však napadne, že se tak děje i z hlediska příslušenství pro mobilní telefony. Na Krytoland.cz tak nabízíme velmi moderní doplńky, které vám ulehčí používání smartphonu a také určité procesy. V naší nabídce tak naleznete velmi účinné powerbanky, které dokáží dobít váš smartphone hned několikrát během dne. Konkrétní modely se tak mezi sebou liší hlavně v daném rozměru, ale také v kapacitě baterie. Je tak dobré projít si celou nabídku a vybrat si model, který ideálně pasuje na vaše požadavky. Pokud jste motoristický typ a celý den prosedíte ve svém automobilu, tak vám doporučujeme nabídku příslušenství vhodné na dlouhé cesty. Konkrétně se tak jedná o například držák smartphonu do interiéru auta, který lze velmi snadno nastavit a můžete díky němu mít celou cestu zapnutou GPS navigaci bez nutnosti interakce s daným zařízením. Vyhnete se tak riskantním aktivitám během jízdy a nebudete nadále riskovat nepříjemné nehody, případně pokuty. Může se také stát, že během cest nemáte jak dobít své zařízení. Pro takové případy je velmi vhodným modelem příslušenství pro mobilní telefony autonabíječka nejlépe v kombinaci s rychlonabíjecím kabelem s lightning portem pro iPhone 14, případně s jiným druhem přípoje pro nabíjení právě zmiňovaných powerbank, nebo například vašich osobních bluetooth sluchátek. S nabídkou na Krytoland.cz je doopravdy vše možné, tak již neváhejte a dostaňte ze svého zařízení absolutní maximum.