Pouzdra a kryty pro iPhone 14 Pro

iphone_14_pro.pngJste fanouškem amerického vydavatele moderních technologií Apple a chcete to nejlepší co se vám nabízí v té nejlepší podobě? V takovém případě se rozhodněte pro výkonnou verzi nového modelu vydaného v roce 2022, konkrétně iPhone 14 Pro, který nabízí 6.1 palcovou obrazovku s velmi kvalitním obrazem. Konkrétně se u tohoto vylepšeného modelu řady 14 jedná o 6GB operační paměti RAM, Apple A16 bionic hardware a velmi kvalitní a výkonný procesor. Celkově se tak jedná o velmi moderní zařízení z vyšší cenové třídy a kromě solidního výkonu můžete také využít například velmi kvalitního hlavního fotoaparátu, který dostal skvělé vylepšení od modelu řady 13. Konkrétně se jedná o 48 megapixelový hlavní snímač, který je doplněn o dva 12ti megapixelové senzory. Díky této sestavě můžete zachytit všechny potřebné fotografie a videa v té nejlepší kvalitě. Pokud spíše preferujete selfie pohled, tak za jista oceníte velmi kvalitní selfie kamery a můžete tak přídavat vše potřebné na vaše stránky sociálních sítí.

 

Skvělým doplňkem tohoto smartphonu tak je selfie tyč, která vám umožní zachytit i ty nejobtížnější a nejrozsáhlejší fotografie, které si umíte představit. Kromě selfie tyče se vám k tomuto mobilnímu telefonu bude hodit také powerbanka, protože jak tomu u Apple produktů bývá je tento model vybaven malou kapacitou baterie. V první řadě je však důležité váš nový a moderní mobilní telefon ochránit před vznikem poškození. Na Krytoland.cz z tohoto důvodu nabízíme rozsáhlou nabídku zadních krytů, flipových pouzder i velmi odolných modelů ochranných tvrzených skel pro iPhone 14 Pro, které efektivně v kombinaci předejdou vzniku poškození na celém povrchu vašeho oblíbeného smartphonu i na mechanické stránce, takže nebudete riskovat omezený přístup k funkcím a aplikacím tohoto zařízení. Objednejte si tak vše potřebné na Krytoland.cz již dnes a zboží vám bude následně doručeno na vámi zadanou adresu do 1 - 5 dnů podle objednaného zboží po území celé republiky. 

 

Varianty ochranného příslušenství pro váš smartphone


Na trhu s ochranným příslušenstvím pro mobilní telefony se můžete setkat s hned několika vhodnými modely, které vás nadchnou svým vzhledovým provedením i mírou v jaké zabezpečí váš smartphone před vznikem povrchových i mechanických poškození. Pokud jste aktivní uživatel funkcí svého zařízení, tak za jista hledáte model vhodný pro takovou interakci. Pro takové majitele máme v nabídce velmi jednoduché a odolné modely zadních krytů pro iPhone 14 Pro. Tyto modely svým designem ponechávají volnou obrazovku zařízení a vás tak nic nezdržuje při používání dostupných funkcí a aplikací svého mobilního telefonu narozdíl od odolnějších flipových pouzder pro iPhone 14 Pro. Ty narozdíl od předem zmiňované varianty ochranného příslušenství nabízejí díky magneticky příchytné chlopni na přední straně odolnější sestavu bezpečnostni přo váš smartphone s přídavnými funkcemi, které vám zajistí klidné používání smartphonu a umožní z něj dostat absolutní maximum, což se z praktického hlediska za jista vyplatí. Tyto dva modely jsou tak velmi kvalitní každodenní ochranou vašeho zařízení a pro celkovou jistotu během používání jsou ideální v kombinaci s ochrannými tvrzenými skly pro iPhone 14 Pro. Ty nabízejí odolnou ochranu obrazovky smartphonu a nijak po aplikaci neomezují dané funkce displeje, jako například citlivost dotyku nebo samotné podsvícení. Pokud například během ranní rozcvičky nebo v posilovně rádi během vysokozátěžových aktivit rádi posloucháte své oblíbené skladby nebo máte případně zapnutou nějakou příhodnou aplikaci, tak vám doporučujeme vybrat si sportovní pouzdro z naší nabídky, které má velmi silný a jistý úchop a lze velmi snadno připnout na paži majitele, takže budete mít smartphone vždy ve své blízkosti na jistém místě. Pokud spíše preferujete vodní sporty a aktivity, tak za jista oceníte vodotěsného obalu, který nabízí perfektní izolaci a univerzální velikost díky které můžete udržet na suchu i další smartphone nebo například nějaký model powerbanky a své sluchátka. To vše díky nabídce na Krytoland.cz.

 

Dejte svému smartphonu nový a svěží vzhled


Nudí vás již původní design vašeho smartphonu nebo jste si vybrali své zařízení podle výkonu a zapomněli na vzhledovou stránku? Pokud tomu tak je, tak nemusíte ostychat. Odolnou ochranu bezpečnostního příslušenství lze díky rozsáhlé nabídce stylových designů a moderních motivů skombinovat s skvělým vzhledem, který promění vaše standardní zařízení v módní doplněk, který vám budou ve společnosti závidět. Rozhodněte se například pro elegantní koženkové flipové pouzdro nebo například zadní kryt pro iPhone 14 Pro v zářivém barevném provedení nebo s nějakým vtipným popiskem. Tyto obaly lze navíc poměrně snadno díky několika jednoduchým pohybům sundat ze smartphonu a můžete je tak podle konkrétní situace střídat mezi sebou. Pokud hledáte vhodný dárek na poslední chvílí, tak můžete u svých známých zabodovat zadním krytem pro iPhone 14 Pro a navrhnout tímto způsobem design obalu zcela samostatně podle vaší představy. Nabídka na Krytzoland.cz je velmi rozáshlá, tak doporučujeme projít si celou nabídku, aby vás nějaký konkrétní model neminul.

 

Vhodné příslušenství pro ulehčení práce s vaším smartphonem


Pokud vlastníte iPhone 14 Pro, tak za jista využíváte dostupných funkcí a aplikací velmi často a zatěžujete tak baterii svého smartphonu. Tento smartphone je vybaven slabší kapacitou a může se tak stát, pokud používáte svoje mobilní zařízení nepřetržitě, že se vám během dne vybije a vy nebudete mít možnost nabít jej pomocí klasické sestavy adaptéru s kabelem. Pro takové případy je velmi vhodné mít při ruce nějaké provedení powerbanky, která je schopna nabít smartphone hned několikrát během dne a vyhnete se tak risku, že ztratíte rozehranou hru nebo nějaký důležitý hovor, případně neuloženou práci. Konkrétní modely powerbank z nabídky na Krytoland.cz se liší jak ve svém vzhledovém provedení tak i v kapacitě baterie jakou jsou vybaveny. Doporučujeme tak projít si celou nabídku a v případě, že hledáte i nějaké jiné příslušenství pro mobilní telefon, tak jsme si jistí, že si u nás za jista vyberete.