Pouzdra a kryty pro iPhone 14 Pro Max

iphone_14_pro_max.pngApple nabízí svým zákazníkům každý rok lepší a výkonnější modely a vyjímkou v roce 2022 tak samozřejmě není iPhone 14 Pro Max, který je velmi výkonným modelem tohoto amerického vydavatele a nabízí tak i zatím největší dostupný displej pro používání. Konkrétně se tak jedná o obraz na 6.7 palcové obrazovce, který je poháněn hexa-core procesorem, 6GB operační paměti RAM a také Apple A16 Bionic (5 nm) chipsetem. Již standardně je to celé poháněné operačním systémem iOS, takže používání by pro zkušeného majitele smartphonu od značky Apple nemělo být žádné překvapení. Pokud rádi zachytíte nějakou tu fotografii nebo video, tak můžete využít velmi kvalitního trojhlavého hlavního fotoaparátu, který se konkrétně skládá z 48 megapixelového hlavního snímače, 12ti megapixelového telephoto a 12ti megapixelového širokoúhlého senzoru. Zachytíte tak ty nejlepší snímky v té nejlepší kvalitě a v případě, že preferujete přední kameru, tak nemusíte ostychat, protože tento model je vybaven také kvalitní dvojitou 12ti megapixelovou selfie kamerou. Skvělým doplňkem tohoto smartphonu tak může být selfie tyč, která vám umožní zachytit i ty nejobtížnější snímky či panoramatické fotografie. Nevýhodou je tak nejspíše pouze nízká kapacita baterie, takže vám doporučujeme k nákupu tohoto smartphonu si vybrat i vhodný model powerbanky, který vám zaručí, že se vám v žádné nevhodné chvíli nevybije. V první řadě je však nutné myslet na bezpečnost a z tohoto důvodu byste jej měli zabezpečit vhodným modelem ochranného příslušenství. Z tohoto důvodu na Krytoland.cz. nabízíme nesčetně vhodných modelů zadních krytů, flipových pouzder či velmi odolných a svým stylem nenahraditelných ochranných tvrzených skel pro iPhone 14 Pro Max. Vyhnete se tak vzniku poškození na vzhledové i mechanické stránce a to vše za velmi přívětivou cenu. Projděte si tak celou nabídku na Krytoland.cz a vyberte si vše potřebné již dnes. Objednané zboží vám bude následně doručeno na vámi zadanou adresu do 1 - 5 dní podle modelu produktu po celém území republiky. 


Které ochranné příslušenství se nejlépe hodí pro váš smartphone?


Na trhu s ochranným příslušenství pro mobilní telefony existuje hned několik vhodných a odolných variant, které zabezpečí vaše zařízení před vznikem mechanických a vzhledových poškození. Ty nejlepší nabízíme na Krytoland.cz. Konkrétně, pokud jste aktivní uživatel aplikací a funkcí svého zařízení, kteří neustále odpovídají na příchozí upozornění a podobné věci, tak za jista oceníte modelu zadního krytu pro iPhone 14 Pro Max, který má velmi jednoduchý design a ponechává volnou obrazovku pro interakci. Nemusíte se tak neustále zdržovat otevíráním dvířek, jako tomu je například u knižních obalů. Flipové pouzdra pro iPhone 14 Pro Max na druhou stranu nabízejí velmi odolnou všestrannou bezpečnost díky magneticky příchytné chlopni na přední straně. Tento model ochranného příslušenství je velmi vhodný pro majitele smartphonu, kteří od takového doplńku hledají více než-li odolnou bezpečnost, například elegantní design nebo přídavné funkce, které vám ulehčí práci a používání mobilního telefonu. Tyto varianty jsou velmi vhodné pro každodenní interakci se smartphone, protože navíc nabízejí i protiskluzový efekt, který zajistí pohodlný a jistý úchop. Pokud chcete svému zařízení dopřát optimální bezpečnost, tak je lze velmi jednoduše doplnit o ochranné tvrzené sklo pro iPhone 14 Pro Max na povrch obrazovky. Předejdete tak jak lehkým poškozením displeje tak i fatálním škodám, které kolikrát znamenají omezený přístup k funkcím smartphonu. Pro sportovní nadšence, kteří nosí svůj iPhone 14 Pro Max sebou i během takových aktivit, tak doporučujeme model sportovního pouzdra, které lze velmi snadno připnout na paži majitele a nemusíte se již nadále obávat, že vám mobilní telefon vyletí v neočekávanou chvíli z kapsy. V případě, že preferujete vodní sporty nebo prostě chcete zachytit nějaké zajímavé foto, tak pro takové situaci máme v nabídce na Krytoland.cz univerzální vodotěsné obaly s perfektní izolací, které díky svému rozměru dokáží pojmout i například dvě zařízení nebo nějaký model powerbanky a sluchátek společně s vaším iPhone 14 Pro Max.

 

Dejte svému smartphonu nový a stylový vzhled pomocí krytu nebo pouzdra pro iPhone 14 Pro Max


Pokud chcete svému smartphonu kromě odolné bezpečnosti před vznikem poškození přidat i stylovou vzhledovou stránku, tak hledáte na správném místě. Na Krytoland.cz si můžete vybrat z rozsáhlé nabídky moderních designů a skvělých barevných provedení flipových pouzder pro iPhone 14 Pro Max, které promění vaše standardní zařízení v módní doplněk hodný pozornosti. Můžete se tak rozhodnout pro hned několik vhodných modelů, protože každý model nabízí jiný vzhled a může se hodit na jinou část dne. Knižní obaly jsou dostupné v několika vzhledových provedení a nejčastěji se tak jedná o koženkový motiv, který je vhodný pro serióznější schůzky nebo konkrétní outfit. Zadní kryty pro iPhone 14 Pro Max nabízejí uhlazenější povrch a dobré provedení různých designů, které si lze navíc navrhnout i samostatně. Lze tak učinit díky vytvářejícímu modulu na Krytoland.cz a lze tak překvapit své příbuzné originálním dárkem na narozeninové oslavě. Pokud však preferujete originální design svého smartphonu, tak vám doporučujeme model průhledného odolného zadního krytu pro iPhone 14 Pro Max, který svým provedením nezastíní původní vzhled a lesklým designem jej pouze podtrhne a ve stejnou chvíli předejde vzniku většiny druhů poškození. To vše na Krytoland.cz.

 

Vhodné příslušenství pro každodenní používání smartphonu


Velkým mínusem iPhone 14 Pro Max je, že na úkor výkonné mechanické stránky má tento smartphone velmi slabou baterii. Při vysokozátěžovém použávní se tak může tento model mobilního telefonu vybít a často se tak stává v neočekávané a nechtěné chvíli. Pokud nechcete přijít o svůj progres nebo prostě potřebujete uzdržet svůj smartphone zapnutý, tak doporučujeme zakoupit nějaký model powerbanky z naší nabídky na Krytoland.cz. U nás naleznete hned několik vhodných modelů, které se liší jak ve své rozměrové stránce tak hlavně v kapacitě baterie, nebo-li kolikrát zvládne dobít potřebné zařízení během dne. Pokud si tak přikoupíte i vhodné provedení kabelu, tak kromě mobilního telefonu můžete dobít i potřebné přenosné reproduktory nebo bluetooth sluchátka, případně pomoct známému v takové problémové situaci. Projděte si tak celou nabídku přídavného příslušenství kabelů i powerbank nebo jiných  vhodných modelů na Krytoland.cz, které vám zajistí klidné a jisté používání oblíbených funkcí a aplikací na vašem zařízení jako například vhodné kabely či nabíjecí stanice pro Apple produkty v rychlonabíjecích i standardních provedeních.