Pouzdra a kryty pro myPhone Now eSIM

myphone_now_esim.pngV případě myPhone Now eSIM se jedná o velmi kvalitní model smartphonu vydaný na trh velmi nově, konkrétně v roce 2022. Jedná se o velmi kvalitní zařízení, který je vhodný v podstatě i na velmi výkonnostní využití, jako jsou nejnovější aplikace i funkce. Obraz na 6ti palcovém displeji pohání osmijádrový octa-core procesor, 4GB operační paměti RAM nebo například MediaTek Helio P22 MT6762 chipset. Celé to běží na operačním systému Android, který by měl být zkušenému majiteli takového zařízení známý a používání tak nepředstavuje žádné překvapení. Tento model smartphonu je navíc vybaven 13ti megapixelovou hlavní kamerou, kterou můžete využít na zachycení všech potřebných snímků i videí ve standardní kvalitě. Případně tak můžete využít dvou megapixelové selfie kamery, kterou naleznete na přední straně zařízení. Tyto soubory nebo potřebné aplikace můžete následně ukládat na 64GB interní paměti, kterou lze navíc podle potřeby rozšířit o přídavnou SD kartu, která vám zaručí dostatek úložného prostoru pro vše potřebné. V první řadě je však nutné takový mobilní telefon, přesto že se jedná o starší model, včas zabezpečit vhodným modelem ochranného příslušenství a zaručit tak svému smartphonu nepoškozenou vzhledovou i mechanickou stránku. Na Krytoland.cz nabízíme rozsáhlou nabídku zadních krytů, flipových pouzder případně nenahraditelných modelů ochranných tvrzených skel pro myPhone Now eSIM a takovým problémům se efektivně vyhnete. Objednejte si vše potřebné již dnes a zboží vám bude následně doručeno do 3 - 5ti dnů po území celé republiky. 

Varianty ochranného příslušenství pro váš smartphone

Pokud hledáte vhodné ochranné příslušenství pro váš smartphone, které díky odolnému materiálu s nárazuvzdorným efektem předejde vzniku poškození na vzhledové i mechanické stránce vašeho zařízení, tak v nabídce na Krytoland.cz za jista takový model naleznete. Pro aktivní uživatele je nejvhodnější model odolného a nárazuvzdorného zadního krytu pro myPhone Now eSIM, protože nabízejí velmi jednoduchý design, který ponechává volnou obrazovkoua nijak vás při interakci se zařízením a jeho funkcemi nezdržuje. Materiál je navíc velmi pohodlný a nabízí také protiskluzový efekt, který by měl zajistit, že vám smartphone v neočekávanou chvíli nevyklouzne z rukou. Pokud však preferujete jistotu a odolnou všestrannou bezpečnost, tak se rozhodněte pro model flipových pouzder pro myPhone Now eSIM, které nabízejí i různé přídavné funkce, které vám ulehčí každodenní práci se smartphonem i různé činnosti, které nemají s používáním mobilního telefonu nic společné, jako například placení v obchodě. Tyto modely jsou vhodné pro každodenní používání svého zařízení a skvěle je doplńují ochranné tvrzené skla pro myPhone Now eSIM, které jsou svým provedením nenahraditelné a nabízejí odolnou ochranu obrazovky. Pro sportovní majitele, kteří mají smartphone sebou i při takových aktivitách doporučujeme modely sportovních pouzder, které nabízejí stabilní úchop a lze je snadno připnout na paži majitele, takže se nemusíte obávat, že vám smartphone v neočekávanou chvíli vyletí z pouzdra. Pokud chcete zachytit nějakou fotografii z vodních radovánek na dovolené nebo prostě udržet svůj mobilní telefon na suchu tak za jista oceníte modelů vodotěsných obalů, které kromě perfektní izolace nabízejí i univerzální velikost, takže lze udržet na suchu i další smartphone nebo například nějaký model powerbanky. To vše v nabídce na Krytoland.cz.

Dejte svému smartphonu nový vzhled

Pokud vás již nudí původní design vašeho smartphonu nebo jste si jej spíše objednali kvůli vzhledové stránce, tak nemusíte ostychat. Ochranné funkce zadních krytů i flipových pouzder pro myPhone Now eSIM lze velmi snadno skombinovat se skvělým designem, případně s zářivým a barevným motivem. Takové příslušenství lze navíc díky několika jednoduchým pohybům sundat ze smartphonu a můžete je tímto způsobem střídat mezi sebou. Budete tak připraveni na každou situaci jak na seriózní schůzky tak i volnočasové aktivity kdy je vhodné spíše nějaký zábavný vzhled. Design zadního krytu pro myPhone Now eSIM i jiné smartphony si lze navíc navrhnout zcela samostatně díky možnosti navrhnout si vlastní design takového obalu. Je tak dobré předem zjistit konkrétní model daného mobilního telefonu, pokud takový model obalu nakupujete pro někoho a né své osobní zařízení. Každý model ochranného příslušenství je totiž vytvořen na přesné rozměry daného smartphonu, takže svými výřezy pasuje pouze na konkrétní model. V případě nejistoty tak neváhejte kontaktovat support linku Krytoland.cz, kde vám naši kolegové s výběrem s radostí pomohou.

Ostatní vhodné příslušenství pro váš smartphone

U novodobých smartphonů je častým problémem vybitá baterie. Je tomu tak, protože neustále využíváme dostupných inovativních funkcí a aplikací svého zařízení a neponecháváte jej tak v podstatě v klidu. Následně se tak velmi často stává, že nemáte kam připojit klasickou sestavu adaptéru s kabelem, takže se vám v důležitou chvíli vybije smartphone i jeho baterie. Doporučujeme tak na inovativní vlně využít kombinace powerbanky s rychlonabíjecím kabelem, která vám zajistí stále zapnutý smartphone,takže neztratíte rozpracovanou práci i postup v aplikacích i rozdělaných dokumentech, případně při nějakém hovoru. Pomocí powerbanky si lze navíc podle daného modelu i kapacitě baterie takového modelu příslušenství i dobít přídavné doplńky jako například bluetooth sluchátka a přenosný reproduktor. Po vybití powerbanky jí tak musíte dobít klasicky pomocí adaptéru s kabelem. Na Krytoland.cz nabízíme rozsáhlou nabídku takového i obdobného příslušenství pro smartphony, které vám umožní dostat z vašeho smartphonu i jeho funkcí absolutní maximum, takže již neváhejte a vyberte si vše potřebné jíž dnes.

Oblíbené produkty

Tvrzené sklo pro myPhone Now eSIM

myphone_now_esim_sklo.jpg
Cena vč. DPH 99 sklad-krytoland: ANO
tisk-krytoland: NE
sklad-pocet: 16
ks

Šňůrka pro flipové / knížkové pouzdro na mobilní telefon

rka_pro_flipové_knížkové_pouzdro_na_mobilní_telefon.jpg
Cena vč. DPH 149 tisk-krytoland: NE
sklad-krytoland: ANO
sklad-pocet: 706
ks
Loading...

Kryty a pouzdra pro myPhone

  • myPhone Now eSIM
Loading...

Kryty a pouzdra pro myPhone

  • myPhone Now eSIM