Pouzdra a kryty pro Oscal C60

oscal_c60.pngPokud vlastníte Oscal C60 tak možná nevíte, že se jedná o velmi inovativní značku na trhu s mobilními telefony. Obraz na 6.5 palcovým displeji pohání až 4GB operační paměti RAM, osmijádrový octa-core procesor a také Mediatek Helio 22 chipset. Navíc tak celé běží již standardně na operačním systému a můžete využít kvalitního trojhlavého snímače s 12ti megapixelovým hlavním fotoaparátem pro zachycení všech potřebných fotografií i videí nebo případně na přední straně naleznete 5ti megapixelovou selfie kameru, která vám zajistí všechny potřebné snímky ze selfie pohledu na stránky sociálních profilů. Lehkou nevýhodou tohoto modelu je kapacita baterie 4760 mAh i 32GB interní paměti, kterou nelze rozšířit o přídavnou SD kartu, takže v případě potřeby musíte využít nějaký model externího nebo virtuálního uložiště. V první řadě je však nutné i takový model smartphonu ochránit vhodným modelem bezpečnostního příslušenství z nabídky Krytoland.cz, které efektivně předejdou vzniku vzhledových i mechanických poškození na vašem zařízení. Objednejte si tak vhodný model zadního krytu, flipového pouzdra nebo nenahraditelného modelu ochranného tvrzeného skla pro Oscal C60 a zboží vám bude následně doručeno do 3 - 5ti pracovních dnů po území celé republiky na vámi zadanou adresu. 

Varianty ochranného příslušenství pro váš smartphone

Pokud hledáte odolný model ochranného příslušenství, který efektivně předejde vzniku vzhledových i mechanických poškození na vašem smartphonu, tak hledáte na správném místě. Na Krytoland.cz nabízíme rozsáhlou nabídku takových modelů a konkrétně se liší ve svém vzhledovém provedení, míře nárazuvzdornosti a odolnosti, případně v přídavných funkcích, které vám ulehčí každodenní práci se smartphonem i jiné činnosti, které mají s používáním mobilního telefonu pramálo společného. Velmi populární jsou zadní kryty pro Oscal C60, které mají velmi jednoduchý design a velmi tak lichotí svým designem aktivním majitelům funkcí a aplikací svých smartphonů. Nijak vás tak nezdržuje při interakci s obrazovkou a ve stejnou chvíli nabízí skvělou ochranu mechanické stránky a částečně té vzhledové. Flipové pouzdra pro Oscal C60 nabízejí odolnější stavbu a všestrannou bezpečnost ihned po nasazení. Musíte se tak sice občas zdržovat otevíráním dvířek při kontrolování příchozích upozornění, což vám vynahradí jistota a všestranná bezpečnost vašeho zařízení. Tyto modely jsou vhodné pro každodenní používání a jsou skvěle doplněny modely ochranných tvrzených skel pro Oscal C60, které jsou svým provedením velmi nenahraditelným ochranným příslušenstvím. Odolná přídavné vrstva předejde vzniku lehkých i fatálních poškození na obrazovce mobilního telefonu a v případě velmi silného nárazu se poškodí pouze ochranné tvrzené sklo pro Oscal C60 a nikoliv původní displej. Pro sportovní majitele máme v nabídce například sportovní pouzdra, které lze velmi snadno připnout na paži majitele a během vysokozátěžových aktivit vám zajistí, že vám smartphone nevyletí v neočekávanou chvíli z kapsy, čímže nebudete riskovat vzniku poškození. Pokud preferujete vodní sporty nebo aktivity, případně tak chcete pouze udržet váš smartphone na suchu a ochránit jej tak před nečistotou a tekutinami, tak za jista oceníte modelů vodotěsných obalů, které nabízejí perfektní izolaci a díky univerzální velikosti pojme i například dva smartphony nebo přídavnou powerbanku nebo osobní sluchátka. To vše i více na Krytoland.cz.

Dejte svému smartphonu nový a svěží vzhled

Pokud chcete svému smartphonu dodat i kousek svého stylu nebo oblíbenou barvu, tak lze skombinovat ochranné funkce bezpečnostního příslušenství pro smartphony se stylovým vzhledem nebo případně barevným motivem zadních krytů i flipových pouzder pro Oscal C60, které jsou vyrobeny z hned několika materiálů, například populární koženkové vzhledy. Tyto modely lze navíc díky několika jednoduchým pohybům sundat ze smartphonu a existuje tak možnost střídat různé designy mezi sebou, pokud jste opravdový módní nadšenec. Následně tak můžete sladit svůj osobní smartphone se svým konkrétním outfitem nebo barvou kabelky a za jista tak ve společnosti zaujmete pozornost. Pokud hledáte vhodný dárek na narozeninovou oslavu a to na poslední chvíli, tak vemte na uváženou, že design zadního krytu pro Oscal C60 i jiné modely smartphonu si lze navrhnout zcela samostatně a zabere vám to né více než-li minutu vašeho času. Je však dobré si předem zjistit konkrétní model daného mobilního telefonu a vyhnout se zbytečným a zdlouhavým reklamacím. Pokud si i tak nejste jistí konkrétním modelem, lze tak kontaktovat support linku Krytoland.cz, kde vám naši kolegové s radostí s výběrem pomohou. 

Ostatní vhodné příslušenství pro váš smartphone

Jak jsme již zmínili, velkým nedostatkem u Oscal C60 je kvůli výkonné mechanické části slabá kapacita baterie. To se může ukázat během dlouhého dne, kdy neustále využíváme dostupných funkcí a aplikací jako velký problém. Ne vždy tak lze využít klasické sady adaptéru se standardním modelem kabelu a ztratíte tak v nechtěnou a často důležitou chvíli rozdělanou práci nebo nějaký důležitý hovor a takové situaci se chcete za jista vyhnout. Doporučujeme tak rozhodnout se pro kompaktní nebo jiný model powerbanky, který vám zajistí stále zapnuté zařízení. Lze tak i podle nutnosti přikoupit i různé druhy kabelů s potřebnými přípoji a dobíjet tak i například své osobní bluetooth sluchátka, další smartphone nebo dokonce přenosný reproduktor. V nabídce na Krytoland.cz naleznete nesčetně modelů příslušenství pro smartphony, které vám umožní dostat ze svého zařízení absolutní maximum, tak již neváhejte a objednejte si to potřebné již dnes!

 

Oblíbené produkty

Tvrzené sklo pro Oscal C60

oscal_c60_sklo.jpg
Cena vč. DPH 99 tisk-krytoland: NE
sklad-krytoland: ANO
sklad-pocet: 17
ks

Šňůrka pro flipové / knížkové pouzdro na mobilní telefon

rka_pro_flipové_knížkové_pouzdro_na_mobilní_telefon.jpg
Cena vč. DPH 149 tisk-krytoland: NE
sklad-krytoland: ANO
sklad-pocet: 706
ks

Pouzdro na mobil Oscal C60 - Ornament, Fialové

snímek_obrazovky_2021-02-04_v 14.47.29.png
Cena vč. DPH 139 sleva-vyprodej: 70%
tisk-krytoland: NE
sklad-krytoland: ANO
sklad-pocet: -2
ks

Zavírací obal pro mobil Oscal C60 - Ornament, Šedé

snímek_obrazovky_2021-02-04_v 14.47.36.png
Cena vč. DPH 139 sleva-vyprodej: 70%
sklad-krytoland: ANO
tisk-krytoland: NE
sklad-pocet: 0
ks
Loading...

Kryty a pouzdra pro Oscal

  • Oscal C60
Loading...

Kryty a pouzdra pro Oscal

  • Oscal C60