Rychlonabíjecí, svítící LED kabel 2,4A MICRO-USB - Bílo - černý, 1m

Cena
131,4 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
159 Kč
tisk-krytoland:
NE
sklad-krytoland:
ANO
doprava:
Doprava Zdarma
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.5
počet hodnotících:
11541
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Store s.r.o.
Délka kabelu:
1m
Rychlost nabíjení:
2,4A
sklad-pocet:
2
ks

Pokud jde o rychlonabíjecí LED kabel 2,4A MICRO-USB, neexistuje lepší volba než koupit si tento produkt od Krytoland.cz! S tímto kabelem můžete být jisti, že váš telefon, tablet nebo jiné zařízení bude nabito rychleji a bezpečněji než s běžnými kabely.

Jeden z největších benefitů tohoto kabelu je, že je vybaven svítícími LED diodami. To znamená, že můžete snadno najít váš kabel i v těch nejtemnějších místech, jako jsou například noční stolky či auta. Navíc tento kabel je v elegantním bílo-černém provedení a má délku 1 metru, takže se hodí do každého interiéru.

S rychlostí nabíjení až 2,4A můžete být jisti, že váš telefon bude nabito mnohem rychleji, než s běžnými kabely. Navíc tento kabel je kompatibilní s většinou zařízení s micro-USB konektorem, což znamená, že můžete nabíjet různé typy zařízení.

Pokud hledáte rychlonabíjecí, svítící LED kabel, který je bezpečný, rychlý a elegantní, tento kabel od Krytoland.cz je tím pravým řešením pro vás. Tak neváhejte a objednejte si ho dnes!

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Příslušenství pro mobily > Kabely > Kabely Android USB Micro > Kabely 1m USB Micro > Rychlonabíjecí, svítící LED kabel 2,4A MICRO-USB - Bílo - černý, 1m

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 >