Rychlonabíjecí, svítící LED kabel 2,4A MICRO-USB - Bílo - stříbrný, 1m

Cena
131,4 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
159 Kč
sklad-krytoland:
ANO
doprava:
Doprava Zdarma
tisk-krytoland:
NE
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.5
počet hodnotících:
11541
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Store s.r.o.
Délka kabelu:
1m
Rychlost nabíjení:
2,4A
sklad-pocet:
3
ks

Rychlonabíjecí, svítící LED kabel 2,4A MICRO-USB - Bílo - stříbrný, 1m: Nejlepší způsob, jak nabíjet svá zařízení!

Když hledáte dokonalý kabel pro nabíjení vašich zařízení, může být výběr velmi obtížný. Nicméně, pokud hledáte kabel, který vám nabídne rychlou a spolehlivou nabíjecí výkon, kabel Rychlonabíjecí, svítící LED kabel 2,4A MICRO-USB - Bílo - stříbrný, 1m od Krytoland.cz je tím pravým řešením pro vás!

Tento inovativní kabel je vyroben z kvalitních materiálů, které poskytují vyšší odolnost a dlouhodobou životnost. Kromě toho, díky rychlé nabíjecí technologii a výkonu až 2,4A, váš telefon nebo tablet bude nabíjen mnohem rychleji než kdy jindy. To znamená, že můžete mít svá zařízení v plně nabitém stavu v krátké době.

Ale to není všechno! Svítící LED funkce tohoto kabelu také přidává další rozměr. Když kabel připojíte k vašemu zařízení a nabíječce, LED diody na kabelu se rozsvítí, což umožní snadnější použití kabelu v noci. Navíc, tento kabel je k dispozici v bílo-stříbrné barvě, která mu dodává elegantní vzhled.

V neposlední řadě, s délkou 1 metr, můžete být ujistěni, že budete mít dostatek prostoru pro použití vašeho zařízení, zatímco je stále připojen k nabíječce.

Celkově vzato, Rychlonabíjecí, svítící LED kabel 2,4A MICRO-USB - Bílo - stříbrný, 1m je jedinečný a vynikající kabel, který přináší rychlou a spolehlivou nabíjecí výkon, elegantní vzhled a snadné použití v noci. Pokud hledáte dokonalý kabel pro nabíjení vašich zařízení, tento kabel od Krytoland.cz je pro vás to pravé řešení!

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Příslušenství pro mobily > Kabely > Kabely Android USB Micro > Kabely 1m USB Micro > Rychlonabíjecí, svítící LED kabel 2,4A MICRO-USB - Bílo - stříbrný, 1m

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

<1 23 4 5 6 7 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

<1 23 4 5 6 7 >