Sluchátka Baseus Encok H19 - černá

Cena
222,31 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
269 Kč
Kód
20474
sleva-vyprodej:
50%
tisk-typ:
INNPRO
sklad-krytoland:
ANO
doprava:
Doprava Zdarma
tisk-krytoland:
NE
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
1200
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Store s.r.o.
Vyrobce:
Baseus
sklad-pocet:
0
ks

Sluchátka Encok H19

Získejte čistý a prostorný zvuk se sluchátky do uší Encok H19. Díky 14mm měničům s kvalitním zpracováním se do svých oblíbených skladeb ponoříte. Vestavěná ultratenká membrána vám díky svému pracovnímu rozsahu 20 Hz až 20000 Hz umožní slyšet i ty nejjemnější zvukové linie ve skladbách.

Zvuk 6D

O zvuk přicházející do ucha se stará 6 otvorů v každém sluchátku. Vzniká tak 6D prostorový zvuk. To je skvělá volba zejména pro hráče, Uslyšíte každý krok a změnu v prostředí, takže, budete ještě lépe připraveni na každou bitvu.

Pohodlí

Extrémně lehká a s vylepšeným ergonomickým designem vám poskytnou pohodlný poslech i při dlouhých hodinách sezení. Kabel sluchátek je dlouhý 1,2 metru, navíc je odolný proti zamotání a zkroucení, takže vám bude sloužit opravdu dlouho.

Kompatibilita

Díky použitému portu 3,5 mm Mini Jack jsou sluchátka kompatibilní s většinou zařízení pro přehrávání zvuku. Kvalitní pozlacený konektor zase snižuje ztráty při přenosu zvuku.

Integrované dálkové ovládání

Svou oblíbenou hudbu přehrávanou ve sluchátkách můžete ovládat pomocí praktického dálkového ovladače umístěného na kabelu. můžete nastavovat hlasitost, přetáčet nebo přepínat skladby, spouštět a zastavovat hudbu, aniž byste museli vytahovat telefon. Dálkové ovládání také umožňuje přijímat nebo odmítat telefonní hovory.

Mikrofon

Vybavena mikrofonem zabudovaným v dálkovém ovladači, který zajistí, že vás bude vždy dobře slyšet. Vaše slova budou vysílána bez jakéhokoli rušení a všesměrové snímání vám umožní zachytit váš hlas při chůzi, jízdě nebo běhu.

Specifikace: V případě potřeby můžete použít i mikrofon:

Model: Sluchátko s hlasitým odposlechem a mikrofonem: Povrchová úprava: Barva: Frekvenční odezva: Impedance: Délka kabelu: Konektor: Ovládání hlasitosti: Certifikace: Sluchátka: 1: Kód výrobce:

Encok 3,5mm drátová sluchátka H19
PROVEDENÍ: ABS+TPE
černá
20-20kHZ
32 ohmů
1.2 m
Konektor: Mini Jack 3,5 mm
Ano:
CEE, RoHs
NGH19-01
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

<1 2 3 45 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

<1 2 3 45 6 7 8 9 10 >> >