Stolní budíky a budíky

Dnes bychom Vám rádi představili naši novou složku s názvem "Stolní hodiny a budíky", která obsahuje širokou škálu produktů pro ty, kteří chtějí mít přesný čas nejen na svých počítačích, ale i na svých stolních hodinách a budících.

V naší nabídce naleznete nejen klasické stolní hodiny s analogovým nebo digitálním zobrazením času, ale také moderní hodiny s dotykovým displejem a mnoha funkcemi. Pro ty, kteří potřebují budík s více funkcemi, nabízíme budíky s projekcí času na stěnu, budíky s možností nastavení více alarmů nebo budíky s integrovaným rádiem.

Naše stolní hodiny a budíky jsou vyráběny s důrazem na kvalitu a přesnost. Používáme nejnovější technologie, které zaručují přesnost měření času a dlouhou životnost produktů. Naše hodiny a budíky jsou také designově zajímavé a vhodné pro jakoukoliv místnost nebo kancelář.

Věříme, že naše nová složka "Stolní hodiny a budíky" nabízí dostatečnou škálu produktů, které uspokojí jak potřeby běžných uživatelů, tak i náročnějších zákazníků. Pokud máte dotazy nebo potřebujete poradit při výběru produktu, neváhejte nás kontaktovat a rádi Vám poradíme.

Oblíbené produkty

Zrcadlové digitální LED hodiny s budíkem

new_project_958.jpg
Cena vč. DPH 499 sklad-krytoland: ANO
tisk-krytoland: NE
sklad-pocet: 3
ks

Digitální hodiny s budíkem - černý

nový_projekt_1.jpg
Cena vč. DPH 399 sklad-krytoland: ANO
tisk-krytoland: NE
sklad-pocet: 0
ks

Zrcadlové digitální LED hodiny s budíkem

new_project_855.jpg
Cena vč. DPH 499 tisk-krytoland: NE
sklad-krytoland: ANO
sklad-pocet: 0
ks
Loading...

Chytrá domácnost

  • Stolní budíky a budíky
Loading...

Chytrá domácnost

  • Stolní budíky a budíky