Alcatel 1S (2021)

Tvrzená skla pro Alcatel 1S (2021) – Maximální ochrana vašeho telefonu

Chraňte svůj Alcatel 1S (2021) s našimi prvotřídními tvrzenými skly od Krytoland.cz! Naše tvrzená skla jsou navržena tak, aby poskytovala nejvyšší úroveň ochrany vašeho displeje před poškrábáním, prasklinami a dalšími poškozeními. Díky preciznímu designu a použití kvalitních materiálů zaručují naše skla, že váš telefon bude v bezpečí při každodenním používání. Oleofobní úprava našich skel zabraňuje usazování otisků prstů a mastnoty, takže váš displej zůstane čistý a jasný po delší dobu.

Správná instalace tvrzeného skla

je klíčová pro dosažení nejlepší ochrany a bezproblémového používání vašeho Alcatel 1S (2021). Nejdříve důkladně vyčistěte displej telefonu pomocí přiloženého čisticího setu, který zahrnuje alkoholový ubrousek, suchý hadřík a nálepky na odstranění prachových částic. Jakmile je displej čistý a suchý, opatrně odstraňte ochrannou fólii z tvrzeného skla a pečlivě ho zarovnejte s displejem telefonu. Pomalu přitlačujte sklo na displej, začínajíc od jednoho konce a postupně přecházejíc k druhému, aby se minimalizoval vznik vzduchových bublin. Pro detailní postup instalace sledujte naše instruktážní video, které vám krok za krokem ukáže, jak sklo správně aplikovat.

Zajistěte si, že váš Alcatel 1S (2021) zůstane chráněný a bez poškození s našimi kvalitními tvrzenými skly od Krytoland.cz. Navštivte naši stránku a prohlédněte si širokou nabídku příslušenství, která vám umožní ochránit váš telefon a udržet ho v perfektním stavu. Nečekejte na první škrábance a praskliny – investujte do ochrany vašeho zařízení ještě dnes a užívejte si klidné používání bez obav!

Oblíbené produkty

Kompletní ochrana - Kryt a tvrzené sklo pro Alcatel 1S (2021)

ochrana2d.png
Cena vč. DPH 249 tisk-krytoland: NE
sklad-krytoland: ANO
sklad-pocet: 998
ks

Tvrzené sklo pro Alcatel 1S (2021)

alcatel_1s_2021.jpg
Cena vč. DPH 99 tisk-krytoland: NE
sklad-krytoland: ANO
sklad-pocet: 62
ks

Ochranné tvrzené sklo FIXED Full-Cover pro Alcatel 1S (2021), lepení přes celý displej, černé

f_10_0.asp.jpg
Cena vč. DPH 229 Kód FIXGFA-825-BKsleva-vyprodej: 50%
tisk-krytoland: NE
tisk-typ: FIXED
sklad-krytoland: ANO
sklad-pocet: 4
ks
Loading...

Alcatel

  • Alcatel 1S (2021)
Loading...

Alcatel

  • Alcatel 1S (2021)