Bluetooth sluchátko Mini-X20 - Bílé

Cena
247,1 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
299 Kč
sklad-pocet:
3
doprava:
Doprava Zdarma
tisk-krytoland:
NE
sklad-krytoland:
ANO
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
5
počet hodnotících:
5
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Shop s.r.o.
Verze bluetooth:
4.2
Kapacita baterie sluchátek:
55mAh
Kapacita baterie nabíjecí stanice:
260mAh
Dosah bluetooth připojení:
≥15m
Doba nabíjení:
kolem 1,5h
Váha:
17g
Časová výdrž při používání:
3-4h
Citlivost reprodukturů:
95 DB
ks

Bluetooth sluchátko Mini-X20 - Bílé

Potřebujete nějakou inovativní změnu v oblasti moderních modelů sluchátek nebo jen chcete udělat radost někomu z vašich blízkých? Nebo je pro vás jednoduše zbytečností mít dvě sluchátka, když používáte jen jedno? Tak to jste u nás na správném místě, protože pro vás máme originální řešení v podobě bluetooth sluchátko mini X-20 v bílé barvě s velkým množstvím výhod. Tento model je ve třech různých barvách a to v bílé, černé a zlaté barvě, takže výběr barvy dle vašich preferencí je možný a je zcela na vás. Mezi tyto výhody patří citlivost reproduktorů, která je 95DB, časová výdrž 3-4 hodiny za aktivního stálého používání, hmotnost pouhých 17g, doba napájení pouhou hodinu a půl, dosah bluetooth skvělých 15 metrů. Další výhodou je kapacita baterie napájecí stanice, která je 260mAh, kapacita baterie sluchátek 55mAh, možnost využití mikrofonu například při telefonování nebo při posílání hlasových zpráv. Je možnost nabíjení i v nabíjecí krabičce za předpokladů, že máte vaši krabičku na sluchátku nabitou. 

V balení naleznete bluetooth sluchátko mini X-20 v bílé barvě, nabíjecí kabel a návod, díky kterému velmi snadno a jednoduše pochopíte, jak s vaším zařízením zacházet, jak ho používat a jak se o něj starat. V případě jakékoliv nejistoty nebo problému se obraťte na support linku Krytoland.cz, kde vám naši kolegové s radostí pomohou vyřešit konkrétní problém. 

Dostupná bluetooth sluchátko mini X-20 v bílé barvě vám budou od momentu vytvoření vaší objednávky doručeno na vámi zadanou adresu do 1-3 dnů po celém území republiky, tak již neváhejte a objednávejte vše potřebné již dnes! 

Návod k připojení a obsluze

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Audio a Video > Sluchátka > Bluetooth > Bluetooth sluchátko Mini-X20 - Bílé
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >