Kabel USB-C řady Baseus Rapid 3 v 1 pro M L T 20W 1,5 m černý

Cena
271,9 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
329 Kč
Kód
20227
sleva-vyprodej:
50%
doprava:
Doprava Zdarma
sklad-krytoland:
ANO
tisk-krytoland:
NE
tisk-typ:
INNPRO
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
1200
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Store s.r.o.
Vyrobce:
Baseus
sklad-pocet:
1376
ks

Kabel Baseus 3 v 1

Baseus CAMLT-SC01 je praktický kabel, který umožňuje napájet až 3 zařízení současně. Díky konektorům Lightning, USB-C a micro USB je kompatibilní se všemi druhy zařízení - od nejnovějších smartphonů až po malé domácí spotřebiče. Příslušenství podporuje rychlé nabíjení o výkonu 20 W, výstup iP umožňuje rychlé nabíjení i přenos dat rychlostí až 480 MB/s. Odolné a univerzální - bude vám perfektně sloužit po dlouhou dobu.

Šetřete čas

Kabel umožňuje rychlé nabíjení smartphonů Apple 8 (a novějších verzí) pomocí 20W nabíječky PD. Rozhodnete-li se pro toto řešení, nabijete svůj iPhone na 60 % za pouhých 30 minut! Jedná se o vynikající úsporu času. Kabel můžete použít také k nabíjení telefonů se vstupem USB-C s proudem 3A a zařízení se vstupem micro USB s proudem 2A. Příslušenství také podporuje rychlé nabíjení PD 18 W.

Nabíjejte až 3 zařízení současně

Už nemusíte čekat na dokončení nabíjení jednoho zařízení, abyste mohli připojit další. Kabel Baseus 3 v 1 dokáže napájet až 3 zařízení současně. Pohodlně nabijete iPhone, Xiaomi nebo jiný smartphone se vstupem USB-C, stejně jako powerbanku nebo malou lampičku s portem micro USB - konfigurace jsou téměř neomezené. Toto praktické příslušenství vám přinese pohodlí a ušetří čas.

Zajišťuje bezpečnost vašeho zařízení

Kabel je vybaven pokročilým čipem, který je zodpovědný za jeho bezpečnost a účinnost. Rozpozná zařízení, která podporují rychlé nabíjení, a přizpůsobí napětí a proud připojeným zařízením. Tímto způsobem poskytuje bezkonkurenční výkon. Kabel okamžitě nabije váš telefon a zároveň jej ochrání před přebitím.

Okamžité kopírování souborů

Pomocí kabelu můžete také bleskově přenášet soubory mezi zařízeními. Rychlost přenosu dat, kterou produkt nabízí, je až 480 MB/s. Díky tomu budete moci během okamžiku zkopírovat fotografie nebo videa z telefonu do počítače. Už nemusíte čekat hodiny, než se vaše soubory přenesou - s kabelem Baseus to bude trvat jen několik okamžiků.

Překvapí vás svou neuvěřitelnou odolností

Výrobek je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které mu zajišťují neuvěřitelnou odolnost. Pět měděných vodičů zaručuje rychlé nabíjení a spolehlivý přenos dat. Opletený, nylonový plášť je mimořádně odolný. Díky němu se kabel vyznačuje pružností a odolností proti ohýbání, poškrábání a dokonce i zlomení. Skladování a přepravu výrobku usnadňuje speciální suchý zip - díky němu zapomenete na nepříjemné zamotávání a nepořádek.

Značka Název Model Materiál Napájení Přenosová rychlost Vstup Výstup Barva Délka

Baseus
Datový kabel pro rychlé nabíjení Rapid Series 3 v 1
CAMLT-SC01
Nylonový oplet z hliníkové slitiny
PD 20W, kompatibilní s PD 18W
iP/480MB/s
USB-C
Micro USB Lightning USB-C
Černá
1.5m
Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Příslušenství pro mobily > Kabely > Kabely 3 v 1 > Kabel USB-C řady Baseus Rapid 3 v 1 pro M L T 20W 1,5 m černý

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 >