Luxusní Selfie tyč P20S s dálkovým ovládáním a stojánkem - Černá

Cena
296,69 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
359 Kč
sklad-krytoland:
ANO
doprava:
Doprava Zdarma
tisk-krytoland:
NE
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.7
počet hodnotících:
128
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Shop s.r.o.
Délka Selfie tyče:
100cm
Možnost dálkového ovládání pomocí bluetooth:
Ano
možnost otočení o 360 stupnů:
Ano
Možnost stojánaku v formě trojnožky:
Ano
sklad-pocet:
9
ks

Luxusní Selfie tyč P20S s dálkovým ovládáním a stojánkem je skvělým příslušenstvím pro všechny milovníky selfie a videí. Tyč je vyrobena z kvalitních materiálů, které ji dělají odolnou a snadno použitelnou. Černá barva dodává tyči elegantní vzhled, který ji činí vhodnou pro jakoukoli příležitost.

Jednou z nejlepších vlastností tyče je dálkové ovládání, které umožňuje snadno a pohodlně pořizovat fotografie a videa z libovolného úhlu. Díky této funkci se už nemusíte trápit tím, že byste museli natahovat ruku a riskovat rozmazání obrazu. Stačí jednoduše použít dálkový ovladač, který vám umožní snadno ovládat záznam z vzdálenosti až 10 metrů.

Další výhodou tyče je stojánek, který vám umožní stabilně a bezpečně umístit váš smartphone nebo tablet. Tyč také disponuje 1/4" závitem, což znamená, že ji lze použít s profesionálním fotoaparátem, pokud byste si přáli.

Tyč je také snadno přenosná a může být skládána do menší velikosti, což znamená, že ji můžete snadno vzít s sebou kamkoliv jdete. Kromě toho, nabídka, že můžete mít produkt u sebe doma již druhý den od objednání je velkou výhodou pro ty, kteří se potřebují spoléhat na rychlé dodání.

Celkově lze říci, že Luxusní Selfie tyč P20S s dálkovým ovládáním a stojánkem je kvalitní a spolehlivý produkt, který by mohl být skvělým příspěvkem k vašim fotografiím a videím. Jeho funkce jsou užitečné a snadno použitelné a jeho přenosnost a dodání na druhý den jsou obrovskou výhodou. Pokud hledáte spolehlivou selfie tyč s širokou škálou funkcí, Luxusní Selfie tyč P20S s dálkovým ovládáním a stojánkem by mohla být tou správnou volbou pro vás.

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Příslušenství pro mobily > Selfie tyče > Luxusní Selfie tyč P20S s dálkovým ovládáním a stojánkem - Černá

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 >