Návod: Mobilní signál se dá zesílit. Jak? Proměnou vás v anténu. Ne není to vtip

10.11.2022

Kryty a pouzdra na mobil

Tvrzená skla

Příslušenství pro mobily

 

Všichni jsme zažili, situaci kdy chceme někomu zavolat, když jdeme na procházce lesem, nebo kdekoliv jinde a najednou zjistíme že máme velmi slabý signál. Rádi vám řekneme jak se této situaci vyhnout a posílit signál.

signal.jpg

Jak mobilní signál zesílit?

Máme pro vás tip jak, kdyby ne náš článek by neexistoval. Není to nic těžkého, ale budete k tomu potřebovat vlastní tělo, ale nelekněte se nic co byste nezvládli.

 

Návod krok za krokem:

1. Jděte na místo, ideálně tam, kde kolem vás bude minimum stínů.

2. Vezměte si telefon, odemkněte to, a zkontrolujte stav aktuální sílu signálu

3. Váš telefon, vezměte a přiložte ho k hlavě, ideální část na spánek.

4. Vydržte, malou chvíli a znovu zkontrolujte aktuální sílu signálu.

 

Překvapený?funguje to!

Pokud jste vše udělali správně, měli byste nyní na telefonu vidět silnější signál než předtím. Je to z toho důvodu, že tělo v tu chvíli zafunguje jako takový zesilovač, a to díky vodě v pokožce. Mimochodem, tento trik funguje i na klíče od auta. Jestliže, jste následné kroky splnili ve správném pořadí, uvidíte na své telefonu silnější signál. Ptáte se jak je to možné? Díky vám, jelikož vaše tělo v té chvíli zafungovalo, jako zesilovač, kvůli vodě ve vaší pokožce. Pokud i přes kroky, které jste správně podstoupily nenastala žádná změna,zkuste opakovat.

 ppppp.jpg

Kryty a pouzdra na mobil

Tvrzená skla

Příslušenství pro mobily

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > O nás - Krytoland.cz > Blog > Návod: Mobilní signál se dá zesílit. Jak? Proměnou vás v anténu. Ne není to vtip