Pamětová karty Micro SD s adaptérem - 32GB

Cena
247,1 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
299 Kč
tisk-krytoland:
NE
sklad-krytoland:
ANO
doprava:
Doprava Zdarma
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
14300
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Store s.r.o.
sklad-pocet:
2
ks

Tato paměťová karta je ideální pro každého, kdo potřebuje ukládat velké množství dat, jako jsou fotografie, videa, hudba, dokumenty a další. S kapacitou 32GB si můžete být jisti, že Vaše data jsou v bezpečí a můžete je mít stále po ruce. Navíc adaptér umožňuje snadné připojení karty ke kompatibilním zařízením, jako jsou například počítače a tablety.

Tato paměťová karta je navržena pro rychlý přenos dat a vysokou spolehlivost. Můžete si být jisti, že Vaše data budou bezpečná a chráněna před ztrátou nebo poškozením. S touto kartou můžete snadno zálohovat svá data a ušetřit si tak spoustu času a úsilí.

Navíc je tato paměťová karta vyrobena z kvalitních materiálů, které ji chrání před poškozením. Tento produkt je navržen tak, aby vydržel dlouho a aby byl schopen pracovat v těch nejtěžších podmínkách.

Pokud tedy hledáte spolehlivou a kvalitní paměťovou kartu s adaptérem, nemusíte hledat dál. Navštivte internetový obchod krytoland.cz a získejte svou paměťovou kartu Micro SD s adaptérem o kapacitě 32GB ještě dnes. Vaše data si to zaslouží!

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >