Philips Flash disk USB 2.0 - 32GB

Cena
214,05 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
259 Kč
sklad-krytoland:
ANO
tisk-krytoland:
NE
doprava:
Doprava Zdarma
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
14300
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Store s.r.o.
Vyrobce:
Philips
sklad-pocet:
3
ks

 Pokud hledáte spolehlivý a rychlý způsob, jak ukládat a přenášet svá data, pak vám můžeme s radostí představit náš nejnovější produkt - Philips Flash disk USB 2.0 s kapacitou 32GB.

Tento výkonný flash disk vám umožní snadno a rychle ukládat a přenášet vaše soubory, fotografie, videa a další data. S kapacitou 32GB si budete moci uložit tisíce fotografií, desítky hodin videa a spousty dalších souborů. A díky rychlosti přenosu dat až 480 Mb/s budete mít svá data k dispozici během okamžiku.

Philips Flash disk USB 2.0 je navíc velmi kompaktní a lehký, takže se snadno vejde do vaší kapsy, peněženky nebo aktovky. A díky svému elegantnímu designu s kovovým povrchem a černým lesklým proužkem na horní straně vypadá skvěle a bude se hodit ke každému vašemu outfitu.

Naše společnost je hrdá na to, že nabízíme kvalitní produkty za skvělé ceny, a Philips Flash disk USB 2.0 s kapacitou 32GB není výjimkou. Věříme, že vás tento produkt nejenže nezklame, ale překvapí svým výkonem a kvalitou. Proto ho s důvěrou doporučujeme každému, kdo hledá spolehlivý a rychlý způsob, jak ukládat a přenášet svá data.

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně Philips Flash disku USB 2.0 - 32GB, neváhejte nás kontaktovat. Naši zákazničtí poradci jsou vám k dispozici 24 hodin denně, aby vám poskytli veškeré informace, které potřebujete. Objednávejte nyní a užijte si výkon a kvalitu Philips Flash disku USB 2.0 s kapacitou 32GB.

 

Požadavky na systém

USB1.1 nebo 2.0 port

Windows 7, Vista. XP. ME. 2000

MAC OS 9.0 a vyšší

Linux 2.4.0 a vyšší

 

High Speed USB2.0
Read: 14 MB / s
Write: 3 MB / s

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 >