Philips Flash disk USB 3.0 - 32GB

Cena
247,1 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
299 Kč
sklad-krytoland:
ANO
tisk-krytoland:
NE
doprava:
Doprava Zdarma
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
14300
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Store s.r.o.
Vyrobce:
Philips
sklad-pocet:
2
ks

Bleskově přenášejte soubory!

Snadno použitelné a uživatelsky přátelské zařízení se systémem plug-and-play.

Díky barevné jednotce Philips Flash USB edice Snow bude vaše každodenní ukládání a sdílení souborů, fotografií a hudby snadné a dostupné.

Snadné otevírání

Označení a dírkování na obalu ukazuje nejlepší způsob jak otevřít obal a rychle a bez potíží se dostat k pameťovému zařízení.

Indikátor činnosti

Poutavá záře oznamuje, že je jednotka správně připojena a funguje, a při kopírování souborů z její paměti nebo do ní pulzuje rychleji.

Rychlý přenos dat s rozhraním USB 3.0

Vysoké přenosové rychlosti dat významně zkracují nepříjemnou čekací dobu při kopírování velkých multimediálních souborů na nebo z pevného disku počítače.

Úložná kapacita 32 GB pro velké soubory 

Úložná média

• Kapacita zabudované paměti: 32 GB

Systémové požadavky

• Operační systém PC: Windows® Vista, XP, 2000, ME a 98SE; Mac OS 9.0 a vyšší; Linux 2.4.0 a vyšší

Možnosti připojení

• USB: Vysokorychlostní rozhraní USB 3.0

Hledáte spolehlivý a rychlý flash disk pro ukládání a přenos dat? Pak by vám mohl být k užitku flash disk od společnosti Philips.

Tento flash disk disponuje kapacitou 32GB, což je dostatečné pro ukládání většiny dokumentů, fotografií, videí a hudby. Navíc flash disk podporuje rychlý přenos dat díky standardu USB 3.0, takže můžete přenášet velké soubory během několika málo sekund.

Kromě toho flash disk disponuje kompaktním designem, takže ho můžete snadno přenášet s sebou a používat ho kdekoli se vám zamane. Navíc flash disk disponuje dostatečnou odolností proti poškození, takže se nemusíte obávat, že by vaše data byla ohrožena.

Philips Flash Disk USB 3.0 - 32GB je skvělou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivý a rychlý flash disk pro ukládání a přenos dat. Navíc díky své kompaktní velikosti a odolnosti proti poškození může flash disk sloužit jako praktický dárek pro vaše přátele a rodinu.

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 >