Podvodní pouzdro Telesin Dome Port pro GoPro Hero 8 (GP-DMP-T08)

Cena
1 040,5 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
1 259 Kč
Kód
23293
sleva-vyprodej:
10%
tisk-typ:
INNPRO
tisk-krytoland:
NE
sklad-krytoland:
ANO
doprava:
Doprava Zdarma
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
1200
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Store s.r.o.
Vyrobce:
Telesin
sklad-pocet:
30
ks

Podvodní pouzdro Telelesin GP-DMP-T08 pro GoPro Hero 8

Praktické pouzdro značky Telesin pro kameru GoPro vám umožní pořizovat originální záběry nad i pod vodou. Nejenže dokáže plavat nad vodou, ale je také vodotěsné až do hloubky 30 m. Poskytuje široké zorné pole a propustnost světla 93 %. Uvnitř jeho protiskluzové rukojeti je také úložný prostor, kam si můžete uschovat drobné předměty.

Vytvářejte úchvatné podvodní záběry

Kopule pouzdra je vyrobena z německého akrylového skla, které se vyznačuje vysokou pevností, vynikající ochranou přístroje a také poskytuje jasné čisté snímky. Vzdálenost mezi objektivem a jeho horní částí je 70 mm, což poskytuje optimální výhled. Příslušenství je vybaveno speciálními prvky, které zabraňují jeho odpařování. Nemusíte se také obávat, že by odlesky narušovaly kvalitu vašich fotografií a videí. Zorné pole 180° vám navíc umožní vytvářet skvělé záběry.

Spolehlivý a multifunkční

Pouzdro můžete používat několika různými způsoby. Za tuto multifunkčnost příslušenství je zodpovědný jeho vztlakový držák a vodotěsnost až do hloubky 30 metrů. Výrobek umožňuje pořizovat jedinečné záběry na souši i těsně nad vodní hladinou. Díky tomu můžete pořizovat i úžasné záběry pod vodou.

Pečlivě promyšlený design

Montáž pouzdra je báječně snadná, stejně jako jeho používání. Příslušenství je vybaveno tlačítkem spouště, díky kterému pořídíte úžasné záběry během okamžiku. Součásti z nerezové oceli jsou trvanlivé a odolné proti opotřebení. Díky držáku na zápěstí s nastavitelnou délkou je navíc používání pouzdra bezpečnější a nehrozí jeho ztráta.

Seznam balení

  • Vzpěračská tyč + spoušť
  • Kopulovitý port
  • klíč
  • čisticí hadřík
  • fólie proti zamlžování
  • pouzdro
  • řemínek na ruku
  • šroub

Značka Název Hmotnost Rozměry Materiál Kompatibilita Barva

Telesin
GoPro Hero 8 Dome Port
420g
185 x185 x 102 mm
nerezová ocel + PC
GoPro Hero 8
černá a žlutá
Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Kryty a pouzdra na mobil > Vodotěsná pouzdra > Podvodní pouzdro Telesin Dome Port pro GoPro Hero 8 (GP-DMP-T08)

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 >