Redukce 3v1 na HDMI 2m

Cena
329,75 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
399 Kč
sklad-krytoland:
ANO
tisk-krytoland:
NE
doprava:
Doprava Zdarma
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.5
počet hodnotících:
2654
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Store s.r.o.
sklad-pocet:
-1
ks

Na Krytoland.cz nabízíme univerzální redukci 3v1 na HDMI o délce 2 metry, která je dokonalým řešením pro rozšíření vašich možností připojení. Tato všestranná redukce je navržena pro snadné a pohodlné sdílení obsahu z vašeho mobilního zařízení, notebooku nebo tabletu na větší HDMI kompatibilní displeje, jako jsou televize, monitory nebo projektory.

S touto redukcí 3v1 můžete jednoduše a efektivně prezentovat vaše prezentace, fotky, videa nebo streamovat filmy a seriály na velké obrazovce, a to vše s křišťálově čistým obrazem a zvukem díky podpoře vysokého rozlišení až 4K. Díky univerzální kompatibilitě s různými zařízeními je tato redukce ideálním příslušenstvím jak pro osobní, tak i profesionální použití.

Design redukce je robustní a zároveň elegantní, s dlouhým a flexibilním kabelem, který zaručuje snadné připojení i v situacích, kdy je HDMI port hůře dostupný. Konektory jsou navrženy pro maximální trvanlivost a spolehlivost připojení, takže můžete očekávat, že vám redukce bude sloužit dlouhodobě bez problémů.

Redukce 3v1 na HDMI 2m je na Krytoland.cz dostupná a připravená k odeslání. Přidejte tento nepostradatelný kus příslušenství do své elektronické výbavy a užívejte si pohodlí a flexibilitu, kterou vám přináší připojení na velké obrazovky.

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >