Solární,tenká a kompaktní power banka - 15000 mAh, Modrá

Cena
329,75 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
399 Kč
sklad-krytoland:
ANO
tisk-krytoland:
NE
doprava:
Doprava Zdarma
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
110
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Shop s.r.o.
Baterie:
Polymer
Kapacita powerbanky:
10000 mAh
počet USB vstupů:
2x + MICRO-USB 1x
Vstup:
2.1A
Výstup:
1A
sklad-pocet:
4
ks

Vítejte na KrytoLand.cz! Pokud hledáte spolehlivou, výkonnou a přenosnou power banku pro nabíjení vašich zařízení během vašich dobrodružství, máme pro vás řešení: Solární, tenkou a kompaktní power banku s kapacitou 15000 mAh v modré barvě.

Tato power banka vám umožní nabíjet vaše zařízení kdykoliv a kdekoliv, bez ohledu na to, zda jste na cestách, kempování nebo jen sedíte v parku. Díky své solární technologii můžete power banku dobíjet přirozeným způsobem, ať už jste na pláži nebo v horách.

S kapacitou 15000 mAh je tato power banka schopna nabít vaše zařízení více než několikrát, aniž byste museli hledat zásuvku. Navíc je velmi kompaktní a tenká, což znamená, že ji můžete snadno uložit do kapsy nebo batohu a vzít si ji kamkoli s sebou.

Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní power banku, která vám umožní být připojení ke svým zařízením kdykoliv a kdekoli, je solární, tenká a kompaktní power banka s kapacitou 15000 mAh v modré barvě tou pravou volbou pro vás. Objednejte si ji ještě dnes a už nikdy nezůstanete bez energie pro vaše zařízení.

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Power banky > Powerbanky 15000 mAh > Solární,tenká a kompaktní power banka - 15000 mAh, Modrá

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Loading...

Podobné produkty