Stylová přilnavá nano podložka pro mobilní telefon - Černá

Cena
81,81 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
99 Kč
sklad-krytoland:
ANO
tisk-krytoland:
NE
doprava:
Doprava Zdarma
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
14300
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Shop s.r.o.
Materiál:
silikon
Praktické využití v automobilu pro uchycení :
mobilního telefonu, navigace, klíču atd...
sklad-pocet:
10
ks

Stylová přilnavá nano podložka pro mobilní telefon - Černá

 

Máte problém v automobilu se špatným podvozkem a odložený smartphone vám tak často lítá po interiéru? V takovém případě jej za jista často vkládáte do přihrádky nebo musíte vše nosit v kapsách, což může být velmi omezené hlavně kvůli velikosti kaps. Naštěstí pro vás na Krytoland.cz nabízíme velmi stylové a efektivní příslušenství jako například držáky do automobilu pro navigaci či smartphone nebo spíše stylovou a přilnavou nano podložku pro různé věci z kapes, například i klíče, v černé barvě. Tento model je velmi levný a díky svému provedení velmi efektivní, takže se nemusíte standardně obávat, že vám smartphone například z daného místa vyletí a následně se tak poškodí. Vyhnete se tak drahým opravám a to vše za velmi přijatelnou cenu. Na Krytoland.cz však nabízíme i jiné druhy příslušenství, které mohou spíše vyhovovat vašemu způsobu využití smartphonu, takže již neváhejte a objednejte si vše potřebné do interiéru vašeho automobilu. 

Stylovou a přilnavou nano podložku v černé barvě si lze objednat již dnes a následně vám bude od momentu vytvoření objednávky doručena na vámi zadanou adresu do 1 - 3 dnů po území celé republiky. V případě nejistoty můžete kontaktovat naší support linku, či poškozené zboží reklamovat. To vše na Krytoland.cz!

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Autopříslušenství > Držáky do auta > Protiskluzové podložky > Stylová přilnavá nano podložka pro mobilní telefon - Černá

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Loading...

Podobné produkty