Swissten cestovní nabíječka 2.1A Apple Lightning - Bílá

Cena
247,1 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
299 Kč
doprava:
Doprava Zdarma
tisk-krytoland:
NE
sklad-krytoland:
ANO
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
5
počet hodnotících:
1909
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Store s.r.o.
Vyrobce:
SWISSTEN
sklad-pocet:
5
ks

Vážení zákazníci, máme pro vás skvělou novinku - cestovní nabíječku Swissten s výkonem 2.1A a Apple Lightning konektorem. Tento produkt je ideální volbou pro ty z vás, kteří potřebují rychle a efektivně nabíjet svá zařízení na cestách.

Jednou z hlavních výhod této nabíječky je její univerzálnost. Díky širokému vstupnímu napětí IN v rozmezí 100-240V můžete nabíječku používat prakticky v jakékoli zemi na světě. Takže se nemusíte obávat, že byste museli kupovat různé nabíječky pro každou zemi, do které se vydáte.

Cestovní nabíječka Swissten také nabízí vysoký výstupní výkon OUT až 2100mAh, což znamená, že dokáže nabít vaše zařízení velmi rychle. Navíc s výkonem 10,5W si můžete být jisti, že nabíjení bude stabilní a spolehlivé.

Kabel nabíječky má délku 1,2 metru, takže se nemusíte obávat, že byste museli být příliš blízko k zásuvce během nabíjení. Tento kabel je také dostatečně odolný, aby vydržel dlouhodobé používání.

Celkově lze říci, že Swissten cestovní nabíječka 2.1A Apple Lightning - Bílá je skvělým řešením pro ty, kteří cestují často a potřebují spolehlivou a univerzální nabíječku. Díky svému výkonu, rychlosti nabíjení a robustnosti je ideální volbou pro všechny majitele zařízení s Apple Lightning konektorem. S touto nabíječkou už nebudete muset trávit dlouhé hodiny čekáním na nabíjení svého zařízení, ale rychle se dostanete zpět do akce!

IN: 100-240V

OUT:2100mAh

POWER: 10,5W

kabel 1,2m

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Příslušenství pro mobily > Nabíjení > Kompletní nabíječky > Nabíječky iPhone > Swissten cestovní nabíječka 2.1A Apple Lightning - Bílá

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 >