Nabíjecí komplet pro iPhone, Typ-C do lightning - Bílý

Cena
296,69 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
359 Kč
sklad-pocet:
3
doprava:
Doprava Zdarma
sklad-krytoland:
ANO
tisk-krytoland:
NE
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
5
počet hodnotících:
1909
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Shop s.r.o.
Výstup:
5V-3A / 9V-2A / 12V-1.5A
Počet výstupů:
1
Obsah balení:
Nabíjecí adaptér + nabíjecí kabel
Vstup:
100-240 VVAC, 0.5A 50/60 Hz
ks

Nabíjecí komplet pro iPhone, Typ-C do lightning - Bílý 

 

Inovativní nabíjecí komplet pro mobilní telefony iPhone, který do adaptéru lze připojit pomocí USB - C konektoru a na konečné straně naleznete inovativní lightning připoj pro smartphony od vydavatele Apple, který je svým provedením hned několikrát rychlejší než-li standardní modely. Tento kabel lze tak i využít k připojení k inovativním notebookům nebo na nezvyklý přenos souboru mezi zařízeními. 

V sadě naleznete model Apple adaptéru, 1m kabel a příbalový leták v anglickém jazyce. K takovému kompletu tak můžete podle potřeby přidat i například rychlonabíjecí kabel pro rychlejší nabíjení nebo dokonce model 3v1, díky kterému můžete připojit všechny potřebné zařízení ve stejnou chvíli. Lehkou nevýhodou tak je, že tento kabel nelze připojit k většině modelů powerbank, takže při dlouhých cestách tak musíte dokoupit další model vhodný k dané powerbance. Na Krytoland.cz nabízíme rozáshlou nabídku takového i obdobného příslušenství, takže neváhejte a objednejte si vše potřebné již dnes.

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Příslušenství pro mobily > Nabíječky > Nabíjecí komplet pro iPhone, Typ-C do lightning - Bílý

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 7 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 7 >