Sportovní chytrý náramek Y68s s silikonovým páskem - Černé

Cena
296,69 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
359 Kč
doprava:
Doprava Zdarma
tisk-krytoland:
NE
sklad-krytoland:
ANO
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.8
počet hodnotících:
7657
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Store s.r.o.
Baterie:
150 mAh Li-polymer
Způsob připojení:
bluetooth 4.0
Délka uložení dat:
1 měsíc
Doba dobíjení:
2h +-
materiál pásku:
silikon
Rozměry:
88,7 x 125 x 30
váha:
27g
Velikost displeje :
1.3" 240x240
sklad-pocet:
5
ks

Sportovní chytrý náramek Y68s s silikonovým páskem - Černé

Sportovní chytrý náramek Y68s s černým silikonovým páskem je ideálním společníkem pro všechny, kteří chtějí sledovat svou fyzickou aktivitu, monitorovat zdraví a zároveň si užívat moderního designu. S množstvím funkcí a elegantním provedením je tento chytrý náramek skvělým doplňkem pro každodenní nošení.

Klíčové Vlastnosti:

  1. Sledování Aktivity: Náramek nabízí komplexní sledování fyzické aktivity, včetně kroků, ušlých vzdáleností a spálených kalorií. Perfektní pro ty, kteří chtějí udržovat aktivní životní styl.
  2. Monitorování Spánku: Sledujte kvalitu svého spánku a získejte ucelený pohled na váš noční odpočinek. Náramek poskytuje informace o hloubce spánku, sledování REM fáze a další.
  3. Srdcový Monitor a Krevní Tlak: Udržujte si přehled o svém srdcovém rytmu a krevním tlaku přímo na svém zápěstí. Monitorování zdraví nikdy nebylo tak snadné.
  4. Notifikace Zpráv a Hovorů: Propojte náramek se svým chytrým telefonem a získávejte upozornění na příchozí zprávy, hovory a další. Nemusíte mít telefon stále v ruce.
  5. Voděodolný Design: Chraňte svůj chytrý náramek před vodou a potem díky jeho voděodolnému provedení. Takže se nemusíte bát používat ho i při sportovních aktivitách nebo za deště.
  6. Baterie s Dlouhou Výdrží: S integrovanou dobíjecí baterií můžete náramek používat po delší dobu bez nutnosti častého dobíjení.
  7. Elegantní Design a Pohodlný Pásek: Moderní design náramku se skvěle hodí k různým outfitům. Silikonový pásek je pohodlný a zároveň odolný.

Prostřednictvím Sportovního Chytrého Náramku Y68s si můžete užívat výhody moderní technologie a zároveň sledovat své zdraví a kondici. Objednejte si ho ještě dnes a staňte se svědkem vlastního zlepšení!

 

Návod k obsluze

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Chytré hodinky a příslušenství > Chytré hodinky > Sportovní chytrý náramek Y68s s silikonovým páskem - Černé

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >