Sportovní elegantní náramek L18 se silikonovým páskem - Bílý

Cena
263,63 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
369 Kč
sklad-krytoland:
ANO
doprava:
Doprava Zdarma
tisk-krytoland:
NE
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.8
počet hodnotících:
7657
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Store s.r.o.
Baterie:
150 mAh Li-polymer
Délka uložení dat:
1 měsíc
Doba dobíjení:
2h +-
materiál pásku:
silikon
Rozměry:
88,7 x 125 x 30
váha:
27g
Velikost displeje :
1.3" 240x240
Způsob připojení:
bluetooth 4.0
sklad-pocet:
0
ks

Sportovní elegantní náramek s silikonovým páskem - Bílý

Tento sportovní elegantní náramek s bílým silikonovým páskem spojuje vkusný design s výkonnými funkcemi, čímž vytváří ideální společníka pro každodenní nošení. Bez ohledu na to, zda jste vášnivý sportovec nebo moderní jedinečný jednotlivec, tento náramek vám umožní sledovat svou aktivitu s šarmem.

Klíčové Vlastnosti:

  1. Elegantní Design: Bílý silikonový pásek a moderní design náramku zajišťují, že váš zápěstí bude nejen pohodlné, ale i stylové. Skvěle ladí s různými outfity.
  2. Sledování Aktivity: Přesné sledování kroků, ušlé vzdálenosti a spálených kalorií vám pomůže udržet aktivní životní styl. Stačí se podívat na své zápěstí.
  3. Monitorování Spánku: Získejte detailní pohled na svůj spánek a zjistěte, jak kvalitně odpočíváte. Funkce sledování REM fáze a hloubky spánku vám poskytnou cenné informace pro lepší odpočinek.
  4. Srdcový Monitor a Krevní Tlak: Sledujte své srdcové tepy a krevní tlak přímo ze svého zápěstí. Udržujte si přehled o svém zdraví jednoduše a efektivně.
  5. Notifikace Zpráv a Hovorů: Připojte náramek ke svému chytrému telefonu a získejte upozornění na příchozí zprávy, hovory a další. Nemusíte mít telefon stále v ruce.
  6. Voděodolný Design: Náramek odolá vodě a potu, takže se nemusíte obávat jeho použití při sportovních aktivitách nebo v deštivém počasí.
  7. Baterie s Dlouhou Výdrží: Náramek je vybaven dobíjecí baterií, která vám poskytne dlouhodobou výdrž bez častého dobíjení.

Sportovní Elegantní Náramek s Bílým Silikonovým Páskem je kombinací výkonu a stylu, kterou si zamilujete. Objednejte si ho ještě dnes a začněte sledovat svou aktivitu s elegancí!

Návod k obsluze

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Chytré hodinky a příslušenství > Chytré hodinky > Sportovní elegantní náramek L18 se silikonovým páskem - Bílý

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >