Nabíječka do auta 2.1A + Nabíjecí kabel Type-C - Bílá

Cena
214,05 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
259 Kč
sklad-krytoland:
ANO
tisk-krytoland:
NE
doprava:
Doprava Zdarma
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.7
počet hodnotících:
2599
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Store s.r.o.
Vstup:
DC 12-30V
Velikost:
28x35x64mm
Výstup:
9V-1.8A / 5V-2.4A
USB Porty:
1
sklad-pocet:
8
ks

Vzhledem k neustále se zvyšující potřebě být stále online a v pohotovosti přichází Krytoland.cz s řešením pro všechny, kdo chtějí udržet svá zařízení neustále nabité. Tato stylová bílá nabíječka do auta s výstupem 2.1A zajišťuje rychlé a efektivní nabíjení vašeho smartphonu, tabletu nebo jakéhokoli jiného zařízení s USB-C portem, a to i během vašich cest.

Nabíječka je vybavena technologií Adaptive Fast Charging, díky které můžete očekávat maximální nabíjecí výkon, a to i při použití v autě. Součástí balení je také kvalitní nabíjecí kabel Type-C, který je kompatibilní s širokou škálou zařízení, a poskytuje tak univerzální řešení pro vaše nabíjecí potřeby.

Design nabíječky je minimalistický a elegantní, perfektně se hodí do interiéru moderního auta a zároveň je dostatečně odolný na to, aby vydržel každodenní manipulaci. S touto nabíječkou budete mít jistotu, že vaše zařízení bude mít plnou baterii, kdykoliv budete potřebovat.

Nečekejte, až vám dojde šťáva v nejméně vhodnou chvíli. Připravte se na cesty s tímto praktickým a elegantním řešením od Krytoland.cz, vašeho důvěryhodného dodavatele příslušenství pro mobily a další elektroniku. Objevte svět, kde je vaše zařízení vždy plně nabité a připravené k použití.

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Autopříslušenství > Nabíječky do auta > Nabíječka do auta 2.1A + Nabíjecí kabel Type-C - Bílá

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >