Swissten nabíječka do auta 2,4A 1xUSB intergovaný kabel USB-C - Černá

Cena
205,78 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
249 Kč
sklad-krytoland:
ANO
doprava:
Doprava Zdarma
tisk-krytoland:
NE
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.1
počet hodnotících:
2853
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Shop s.r.o.
sklad-pocet:
15
ks

 

 

Pokud bych byl nejlepší copywriter a psal článek pro produkt Swissten nabíječka do auta 2,4A 1xUSB intergovaný kabel USB-C - Černá pro internetový obchod Krytoland.cz, chtěl bych se zaměřit na klíčové vlastnosti produktu a na to, jaké výhody nabízí pro zákazníky.

Swissten nabíječka do auta 2,4A 1xUSB intergovaný kabel USB-C - Černá je dokonalým řešením pro ty, kteří chtějí mít svůj mobilní telefon vždy nabitý i na cestách. Tato nabíječka je vyrobena z kvalitních materiálů a disponuje nejnovějšími technologiemi, které zajišťují rychlé nabíjení vašeho zařízení.

Své zařízení můžete nabíjet pomocí intergovaného kabelu USB-C, který je součástí balení. Tento kabel vám umožní nabíjet nejenom telefony s tímto typem konektoru, ale i jiná zařízení, která podporují USB-C. Nabíječka disponuje výkonem 2,4A, což zaručuje rychlé a efektivní nabíjení vašeho zařízení.

Navíc je nabíječka Swissten velmi kompaktní a lehká, takže ji můžete snadno přenášet a používat kdekoli. Je ideálním řešením pro ty, kteří cestují často a chtějí mít své zařízení vždy nabité.

Zákazníci, kteří nakoupí Swissten nabíječku do auta 2,4A 1xUSB intergovaný kabel USB-C - Černá na Krytoland.cz, získají nejen kvalitní produkt, ale i bezplatnou dopravu po celé České republice. Nabíječka je k dispozici za velmi atraktivní cenu a zákazníci se mohou spolehnout na vysokou kvalitu a spolehlivost.

Věřím, že Swissten nabíječka do auta 2,4A 1xUSB intergovaný kabel USB-C - Černá je skvělým produktem pro každého, kdo chce mít své zařízení vždy nabité a připravené k použití. Pokud se rozhodnete pro tento produkt, můžete se spolehnout na vysokou kvalitu, spolehlivost a rychlé nabíjení.

 

Specifikace:

  • Vstupní napětí: 12V – 24V
  • Výstupní napětí: 5V
  • Maximální výstupní proud: 2,4A
  • Teplota použití: 0-45°C
  • Typ (modifikace): CC-C210
  • barva: černá

 


Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Autopříslušenství > Nabíječky do auta > Swissten nabíječka do auta 2,4A 1xUSB intergovaný kabel USB-C - Černá

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 >