Otočný magnetický držák na telefon do ventilace B075 - Černý

Cena
164,46 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
199 Kč
tisk-krytoland:
NE
sklad-krytoland:
ANO
doprava:
Doprava Zdarma
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
14300
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Store s.r.o.
Přichycení telefonu:
silný magnet
Velikost:
Univerzální
sklad-pocet:
4
ks

Otočný magnetický držák na telefon do ventilace B075 - Černý

Věděli jste, že mít váš chytrý telefon po ruce během jízdy může znamenat rozdíl mezi snadnou navigací a bezpečnými hovory nebo neustálými rozptýleními, která mohou ohrozit vaši bezpečnost? S naším Praktickým Otočným Magnetickým Držákem na Telefon do Automobilu v elegantní černé barvě můžete mít vše, co potřebujete, na dosah ruky, aniž byste museli odvádět pozornost od silnice.

Hlavní Výhody:

  1. Bezpečné Magnetické Uchycení: Díky silným magnety, které držák obsahuje, je váš telefon pevně a bezpečně uchycen, aniž byste museli používat nepohodlné držáky nebo klipy.
  2. Otočný Design pro Maximální Flexibilitu: Otočný kloub vám umožňuje rychle změnit úhel a orientaci telefonu. Sledujte navigaci ve svislém nebo vodorovném režimu nebo nastavte telefon podle svých preferencí.
  3. Jednoduchá Instalace: Instalace tohoto držáku je hračka. Stačí jej připevnit na palubní desku nebo na mřížku ventilace a váš telefon je připraven k použití.
  4. Univerzální Kompatibilita: Držák je navržen tak, aby byl kompatibilní s většinou chytrých telefonů na trhu, ať už se jedná o iOS nebo Android.
  5. Elegantní a Diskrétní Design: Černá barva a kompaktní design tohoto držáku ho činí elegantním doplňkem pro jakýkoli automobil.

Otočný magnetický držák na telefon do ventilace B075 přináší pohodlnost a bezpečnost během vaší jízdy. Nejste omezeni tím, kde umístíte svůj telefon, a můžete si užít bezproblémové používání navigace, hands-free hovory a poslouchání hudby. Objednejte si tento praktický a elegantní držák ještě dnes a udělejte si život na silnici jednodušším a bezpečnějším.

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Autopříslušenství > Držáky do auta > Magnetické držáky > Otočný magnetický držák na telefon do ventilace B075 - Černý

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 >