Stylový magnetický držák do automobilu - Černý

Cena
114,88 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
139 Kč
sklad-krytoland:
ANO
doprava:
Doprava Zdarma
tisk-krytoland:
NE
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
14300
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Store s.r.o.
Velikost:
Univerzální
Přichycení telefonu:
silný magnet
sklad-pocet:
9
ks

Rád bych Vám představil nejnovější produkt v naší nabídce, který by mohl být tou správnou volbou pro Váš automobil - Stylový magnetický držák do automobilu.

Tento černý držák je navržen tak, aby Vám poskytoval jednoduchou a bezpečnou možnost uchycení Vašeho mobilního telefonu nebo jiného zařízení v automobilu. Díky magnetickému mechanismu je uchycení snadné a rychlé - stačí jednoduše přiložit telefon k držáku a magnet si ho uchopí.

Držák se snadno připevní na jakoukoli rovnou povrchovou část Vašeho vozu díky silnému 3M lepicímu pásku, který je součástí balení. Navíc, díky svému modernímu a stylovému designu, držák dokonale zapadne do interiéru Vašeho automobilu.

Ať už potřebujete používat navigaci, streamovat hudbu nebo jednoduše udržovat přehled o hovorech a zprávách, Stylový magnetický držák do automobilu Vám nabízí pohodlné a bezpečné řešení. Tak proč nezkusit náš produkt ještě dnes a uvidíte, jak bude Váš život na silnici jednodušší a pohodlnější!Výhodou tohoto magnetického držáku je jeho univerzálnost - je kompatibilní s většinou mobilních telefonů a jiných zařízení, a to bez ohledu na velikost nebo značku. Navíc, díky magnetickému mechanismu, nebudete muset trávit čas a úsilí s natahováním držáku nebo ovládáním složitých mechanismů.

Použití tohoto magnetického držáku je velmi intuitivní - stačí jen přiložit Vaše zařízení k magnetu a držák se ho uchopí silnou, ale bezpečnou silou. Tak budete mít svůj telefon vždy na dosah ruky, ale zároveň bez rizika, že by se během jízdy uvolnil a spadl na podlahu.

Stylový černý design držáku dokonale ladí s většinou moderních interiérů automobilů a bude tak působit jako nedílná součást Vašeho vozu. Držák se snadno a rychle připevní na jakýkoliv rovný povrchový díl interiéru pomocí 3M lepicího pásku, který je součástí balení. Navíc, díky tomu, že držák je magnetický, nebudete muset používat žádné ošklivé a nepraktické držáky na přisátí na sklo.

Věříme, že náš Stylový magnetický držák do automobilu je tou správnou volbou pro každého, kdo hledá snadné, rychlé a bezpečné řešení pro uchycení svého mobilního telefonu nebo jiného zařízení v automobilu. Pokud hledáte něco, co Vám usnadní život na silnici a zároveň nezkazí design interiéru Vašeho vozu, neváhejte a objednejte si náš Stylový magnetický držák do automobilu hned teď!

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Autopříslušenství > Držáky do auta > Magnetické držáky > Stylový magnetický držák do automobilu - Černý

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >