Swissten cestovní nabíječká 2.1A - Bílá

Cena
197,52 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
239 Kč
sklad-pocet:
4
tisk-krytoland:
NE
sklad-krytoland:
ANO
doprava:
Doprava Zdarma
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
5
počet hodnotících:
1909
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Shop s.r.o.
ks

 

 

Popis produktu:

Kvalitní nabíječka s výstupním proudem 2,1A , technologií Smart IC a dvěma výstupy USB. Baleno v blistru SWISSTEN.

 

Smart IC

Technologie SMART IC  má tu výhodu, že optimalizuje nabíjení připojených zařízení. Při nabíjení dvou zařízení  se dělí výstupní proud tak, aby bylo jejich nabíjení co nejšetrnější v závislosti na rychlosti nabíjení.

 

Specifikace:

Vstup: AC 100V - 240V, 50 - 60Hz, 0,4A

Výstup: DC 5V/2,1A , Max 10W

Swissten přináší revoluci do světa cestovního nabíjení. S naší novou bílou cestovní nabíječkou 2.1A se už nikdy nebudete muset bát, že vám dojde baterie na vašich zařízeních při cestování. Tento vysoce výkonný adaptér má dva výstupy USB, které vám umožní najednou nabíjet dvě zařízení.

Díky technologii Smart IC, kterou nabíječka využívá, se můžete spolehnout na rychlé a efektivní nabíjení vašich zařízení. Navíc, adaptér je navržen tak, aby zajistil bezpečné a šetrné nabíjení, takže se nemusíte bát poškození vašich zařízení.

Bílá barva je jedinečná a stylová, což znamená, že se bude skvěle hodit ke všem vašim zařízením. A když ji budete potřebovat použít, stačí ji jen vzít s sebou a mít ji vždy po ruce. Balení v blistru SWISSTEN zajišťuje, že nabíječka bude v bezpečí a pohodlně se vejde do vaší tašky nebo kufru.

Nechte se inspirovat vysokou kvalitou a spolehlivostí produktů SWISSTEN a investujte do naší bílé cestovní nabíječky 2.1A s dvěma výstupy USB. Už nikdy se nebudete muset bát nedostatku energie vašich zařízení při cestování. S naší nabíječkou máte vždy dostatek energie, kdykoliv a kdekoliv ji budete potřebovat.

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Příslušenství pro mobily > Nabíječky > Swissten cestovní nabíječká 2.1A - Bílá

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 7 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 7 >