Swissten cestovní nabíjecí adaptér 1A - Bílá

Cena
156,2 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
189 Kč
sklad-krytoland:
ANO
doprava:
Doprava Zdarma
tisk-krytoland:
NE
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
5
počet hodnotících:
1909
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Store s.r.o.
Vyrobce:
SWISSTEN
sklad-pocet:
3
ks

 

Vítejte na KrytoLand.cz, domov nejlepších technologických řešení na trhu! Pokud hledáte spolehlivý a praktický cestovní nabíjecí adaptér, určitě byste měli vyzkoušet Swissten cestovní nabíjecí adaptér 1A v bílé barvě.

Tento adaptér je navržen tak, aby splňoval potřeby cestujících po celém světě. S jeho kompaktním a lehkým designem je snadno přenosný a může být použit v jakékoli zemi, což z něj činí ideálního společníka pro cesty.

Swissten cestovní nabíjecí adaptér 1A nabízí jednoduché a rychlé řešení pro nabíjení vašich elektronických zařízení, jako jsou chytré telefony, tablety, MP3 přehrávače a mnoho dalšího. S jeho výstupním proudem 1A můžete být jisti, že vaše zařízení budou nabíjeny rychle a bezpečně.

Adaptér je vybavený ochranou proti přepětí a přehřátí, což zajišťuje, že vaše zařízení jsou chráněna před nežádoucími poškozeními během nabíjení. Kromě toho je adaptér vybavený výměnnými zásuvkami pro země, které se liší v napětí a frekvenci, takže můžete být jisti, že se vám podaří nabíjet vaše zařízení, kdekoli se na světě ocitnete.

Věříme, že Swissten cestovní nabíjecí adaptér 1A bude dokonalým společníkem na vašich cestách, a že bude plně splňovat vaše očekávání. S jeho spolehlivým výkonem a praktickým designem, určitě stojí za to investovat do tohoto produktu, který vám ušetří mnoho času a usnadní vám cestování.

Pokud máte zájem o tento adaptér, neváhejte navštívit naši internetovou stránku KrytoLand.cz, kde si můžete produkt zakoupit za velmi atraktivní cenu. Děkujeme za váš zájem o naše produkty a těšíme se na vaši návštěvu!

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >