Swissten cestovní nabíječká 2.1A - Bílá

Cena
197,52 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
239 Kč
tisk-krytoland:
NE
doprava:
Doprava Zdarma
sklad-krytoland:
ANO
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
5
počet hodnotících:
1909
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Store s.r.o.
Vyrobce:
SWISSTEN
sklad-pocet:
6
ks

Vážení zákazníci,

máme pro vás skvělý produkt, který vám umožní nabíjet vaše mobilní zařízení během cestování. Jedná se o Swissten cestovní nabíječku 2.1A - Bílou. Tento produkt je ideální pro ty z vás, kteří cestují často a potřebují si nabít svá zařízení během cesty.

Nabíječka má vstupní napětí AC 100V - 240V a frekvenci 50 - 60 Hz, což znamená, že ji lze použít téměř v jakékoli zemi na světě. Můžete ji tedy použít během svých mezinárodních cest, aniž byste si museli dělat starosti s napětím.

Výstupní napětí nabíječky je DC 5V/2,1A, což znamená, že nabíječka může nabíjet zařízení s výkonem až 10 W. Díky vysokému výkonu nabíječky se vaše zařízení nabije velmi rychle a během krátké doby budete moci opět používat své mobilní zařízení.

Nabíječka je vyrobena ve stylu minimalistického designu, což znamená, že se bude hodit do každého interiéru a nevynikne zbytečně vzhledem. Bílá barva dodává celkově dojmu čistoty a elegance. Nabíječka má také velmi malé rozměry, takže ji snadno uložíte do kapsy, batohu nebo kabelky a můžete ji vzít s sebou kamkoliv.

Celkově je Swissten cestovní nabíječka 2.1A - Bílá skvělým produktem pro ty z vás, kteří cestují často a potřebují si nabít svá mobilní zařízení. Nabíječka nabízí vysoký výkon, univerzální použití a moderní design. Pokud tedy hledáte praktický a efektivní způsob, jak si nabít svá mobilní zařízení během cesty, Swissten cestovní nabíječka 2.1A - Bílá je pro vás tou správnou volbou.

Specifikace:

Vstup: AC 100V - 240V, 50 - 60Hz, 0,4A

Výstup: DC 5V/2,1A , Max 10W

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >