Herní sluchátka do uší GM-D1 - Černé

Cena
296,69 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
359 Kč
tisk-krytoland:
NE
sklad-krytoland:
ANO
doprava:
Doprava Zdarma
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
1834
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Shop s.r.o.
Citlivost zvuku:
98dB
Délka sluchátek:
1.2m
Rozsah frekvence :
20-20.000 Hz
Mikrofon:
Ano, možnost odendání
sklad-pocet:
3
ks

Herní sluchátka do uší GM-D1 jsou skvělým doplňkem pro každého hráče, který hledá kvalitní zvukovou reprodukci při hraní svých oblíbených her. Tento produkt je k dispozici v elegantní černé barvě a nabízí skvělé funkce za rozumnou cenu.

První věc, kterou si všimnete, když si herní sluchátka GM-D1 vyzkoušíte, je vynikající kvalita zvuku. Výrobce se snažil zajistit vynikající výkon s využitím 50mm měničů, které vám poskytnou ostrý a čistý zvuk. Hlasitost těchto sluchátek je také velmi dobrá, což vám umožní vychutnat si hru naplno, aniž byste museli poslouchat okolní hluk.

Další výhodou herních sluchátek GM-D1 je pohodlný design. Sluchátka jsou vyrobená z měkkého materiálu, který se dobře přizpůsobuje tvaru vašich uší, a proto si můžete být jisti, že vám budou dobře sedět a nebudou vás tlačit. Kromě toho jsou sluchátka velmi lehká, což znamená, že je můžete nosit i po celý den bez jakéhokoli nepohodlí.

Další pozitivní vlastností těchto herních sluchátek je snadná ovladatelnost. Díky integrovaným ovládacím prvkům na kabelu si můžete snadno přizpůsobit hlasitost, přepínat mezi sklady a taktéž vypnout a zapnout mikrofon.

Nakonec bych rád zmínil rychlé dodání, které nabízí prodejce. Pokud si tyto sluchátka objednáte u tohoto prodejce, můžete si být jisti, že je dostanete velmi rychle, což je velmi příjemné.

Celkově lze říci, že herní sluchátka do uší GM-D1 jsou skvělým produktem, který nabízí vynikající zvukovou reprodukci, pohodlný design a snadnou ovladatelnost. Pokud hledáte kvalitní herní sluchátka za rozumnou cenu, rozhodně doporučujeme vyzkoušet tento produkt.

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Audio a Video > Sluchátka > Drátová sluchátka > Herní sluchátka do uší GM-D1 - Černé
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >