Herní sluchátka do uší GM-D1 - Černé

Cena
296,69 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
359 Kč
tisk-krytoland:
NE
sklad-krytoland:
ANO
doprava:
Doprava Zdarma
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
1834
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Store s.r.o.
Mikrofon:
Ano, možnost odendání
Rozsah frekvence :
20-20.000 Hz
Impedance:
32 Ohm
Citlivost zvuku:
98dB
Délka sluchátek:
1.2m
sklad-pocet:
2
ks

Vítejte na Krytoland.cz, kde představujeme herní sluchátka do uší GM-D1 v elegantní černé barvě. Tato úžasná technologie je navržena tak, aby vám přinesla nepřekonatelný herní zážitek a zároveň vám umožnila zcela ponořit se do světa her, hudby a zábavy. Herní sluchátka GM-D1 jsou skvělým spojením kvality zvuku, pohodlí nošení a moderního designu.

Proč si vybrat herní sluchátka do uší GM-D1:

 1. Kvalitní zvuk: Herní sluchátka GM-D1 jsou vybavena špičkovým zvukovým systémem, který vám umožní slyšet každý detail ve hře. Hluboké basy, čistý střední rozsah a jasná výška vám poskytnou zvukový zážitek, který vás pohltí do hry.
 2. Pohodlí nošení: Sluchátka jsou navržena s ohledem na pohodlí při dlouhých herních sezeních. Měkké náušníky a nastavitelný hlavový most zaručují, že budete mít pohodlí a komfort i po několika hodinách hraní.
 3. Kvalitní mikrofon: Herní sluchátka GM-D1 mají vestavěný mikrofon, který vám umožní komunikovat s týmem během hry. Mikrofon zajišťuje čistý a srozumitelný hlasový přenos.
 4. Univerzální kompatibilita: Tyto sluchátka jsou kompatibilní s širokou škálou herních platforem, včetně PC, konzolí a mobilních zařízení. Bez ohledu na to, jakou platformu používáte, budete moci využívat kvalitu zvuku GM-D1.
 5. Moderní design: Sluchátka mají moderní a atraktivní design, který vám dodá hernímu vybavení eleganci a styl.
 6. Ovládání na kabelu: Sluchátka jsou vybavena ovládacím panelem na kabelu, který vám umožní snadno regulovat hlasitost a potlačit zvuk, pokud potřebujete okamžitě soustředit.

Specifikace :

 • Odnímatelný mikrofon
 • Nastavitelný ohýbatelný mikrofon
 • Obsahuje extra sadu velkých náušníků
 • Reproduktor: 10 mm
 • Citlivost: 98+3dB
 • Impedance: 32 Ohm
 • Frekvenční odezva: 20-20 000 Hz
 • Kabel: 1,2m

Co je v krabici:

1 x AKZ GM-D1 herní sluchátka s mikrofonem

Objednejte si herní sluchátka do uší GM-D1 a zlepšete svůj herní zážitek na maximum.

Tato herní sluchátka vám umožní ponořit se do světa her, hudby a zábavy s nepřekonatelnou kvalitou zvuku a pohodlím nošení. Bez ohledu na to, jaké hry hrajete, GM-D1 vám poskytne výjimečný zážitek a výhodu v komunikaci s týmem. Nečekejte, objednejte si herní sluchátka do uší GM-D1 v elegantní černé barvě ještě dnes a získejte herní výhodu, kterou jste vždy hledali.

Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >