Philips sluchátka s mikrofonem TAE1105 - Bílá

Cena
379,34 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
459 Kč
sklad-krytoland:
ANO
tisk-krytoland:
NE
doprava:
Doprava Zdarma
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
1834
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Shop s.r.o.
sklad-pocet:
3
ks

 

 

Bohaté basy. Čistý zvuk

Jaký by to byl život na cestách bez vašich oblíbených skladeb? Tato sluchátka přinášejí silné, výrazné basy z výkonných, 8,6mm neodymových reproduktorů a pyšní se pozlaceným konektorem.

 

Užívejte si zvuk v opravdovém pohodlí

Ergonomický design zvukovodu a tři velikosti vyměnitelných pogumovaných krytů na koncích sluchátek umožňují, že sluchátka pohodlně padnou. Vychutnejte si každou sekundu melodií, které milujete.

 

Integrované ovládání. Přepínání mezi seznamy skladeb a hovory

Přijměte hovor, pozastavte přehrávání hudby. To vše bez nutnosti dotýkat se smartphonu. Výborně se hodí, když se právě chystá výrazná basová pasáž a nechcete přijít o ta nejlepší místa.

 

Jednoduše probuďte svého telefonního hlasového asistenta

integrované ovládání a můžete se hlasového asistenta zeptat na cokoli. Telefonujte, posílejte zprávy a dostávejte odpovědi, když jste na cestách.

Zvuk:Akustický systém: UzavřenýTyp magnetu: NeodymovýMaximální příkon : 10 mWKmitočtová charakteristika: 20 – 20 000  HzImpedance: 16  ohmPrůměr reproduktoru: 8,6  mmCitlivost: 102 dB při 1 kHz Možnosti připojení: Kabelové propojení:dvojité – paralelní, symetrickéDélka kabelu: 1,2  mKonektor: 3,5  mmPovrchová úprava konektoru: chromovanýTyp kabelu: měď 

Barva : Bílá 

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Audio a Video > Sluchátka > Drátová sluchátka > Philips sluchátka s mikrofonem TAE1105 - Bílá
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >