SENCOR sluchátka do uší - Bílá

Cena
164,46 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
199 Kč
doprava:
Doprava Zdarma
sklad-krytoland:
ANO
tisk-krytoland:
NE
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
1834
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Store s.r.o.
Vyrobce:
SENCOR
Délka Kabelu:
1.2 m
Impedance:
16 +/- 10 %
Citlivost:
95 dB +/- 3 dB /1 mW (hladina akust. tlaku při 1 kHz)
Frekvenční rozsah:
20 až 20 000 Hz
Konektor:
jack 3,5 mm
Ovládání hlasitosti:
Ne
Průměr reproduktoru:
10 mm
sklad-pocet:
1
ks

SENCOR sluchátka do uší - Černá

Užijte si hudbu v plné kráse s Sencor sluchátky do uší. Tyto moderní sluchátka kombinují vynikající zvukový zážitek s pohodlným designem, čímž vytvářejí dokonalý společník pro poslech hudby, podcastů nebo telefonních hovorů.

Kvalita Zvuku na Prvním Místě: Sencor sluchátka do uší vám přinášejí čistý a vyvážený zvuk. Nechte se pohltit každým tónem a každou notou oblíbených skladeb s precizní reprodukcí zvuku.

Ergonomický Design pro Pohodlí Celý Den: Díky ergonomickému designu jsou sluchátka do uší pohodlná na nošení po dlouhou dobu. Měkké náušníky a lehký materiál zajišťují komfortní poslech, ať už jste kdekoli.

Styl, který Vás Odráží: Elegantní bílá barva sluchátek přidává do vašeho stylu nádech moderní elegance. Bez ohledu na to, zda jste ve městě nebo na cestách, sluchátka do uší Sencor jsou stylovým doplňkem.

Univerzální Kompatibilita: Sencor sluchátka jsou vybavena univerzálním 3,5 mm konektorem, což znamená, že je můžete připojit k široké škále zařízení, včetně smartphone, tabletů, notebooků a dalších.

Ideální pro Aktivní Životní Styl: Se Sencor sluchátky do uší můžete relaxovat, běhat, cvičit nebo cestovat, aniž byste museli obětovat kvalitu zvuku. Jsou navrženy tak, aby se snadno přizpůsobily vašemu životnímu stylu.

Ovládejte Hudbu na Dosah Ruky: Integrované ovládací tlačítko vám umožňuje pohodlně ovládat hlasitost a přehrávání přímo ze sluchátek, což vám poskytuje maximální kontrolu nad zvukem.

Se Sencor sluchátky do uší získáte nejen výjimečný zvuk, ale také stylový a pohodlný doplněk pro každodenní poslech. Pojďte a ponořte se do hudby s Sencor!

  • Průměr reproduktoru: 10 mm
  • Impedance: 16 +/- 10 %
  • Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz
  • Citlivost: 95 dB +/- 3 dB /1 mW (hladina akust. tlaku při 1 kHz)
  • Délka kabelu: 1,2 m ± 5 %
  • Konektor: 3,5 mm
  • Druh- ŠPUNTOVÁ
  • Ovládání hlasitosti- NE
  • Barva- Bílá
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >