Luxusní chytré hodinky G.L-1 Ultra - Bílé

Cena
818,18 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
990 Kč
doprava:
Doprava Zdarma
sklad-krytoland:
ANO
tisk-krytoland:
NE
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.8
počet hodnotících:
7657
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Store s.r.o.
sklad-pocet:
3
ks

Luxusní Voděodolné Chytré Hodinky 1 ULTRA: Špičková Technologie Na Vašem Zápěstí!

Chytré hodinky se staly nepostradatelným společníkem pro moderní životní styl. A pokud hledáte chytré hodinky, které nabízejí více než jen základní funkce, pak jsou Luxusní Voděodolné Chytré Hodinky 1 ULTRA tou pravou volbou pro vás. Tyto hodinky, které si můžete zakoupit na nakrytoland.cz, jsou spojením luxusu, výkonu a odolnosti.

Elegantní Design s 2,1 Palcovým Displejem:

První věc, kterou si na Luxusních Voděodolných Chytrých Hodinkách 1 ULTRA všimnete, je jejich nádherný design. Tyto hodinky jsou vybaveny velkým 2,1 palcovým displejem, který nabízí jasný a ostrý obraz. Displej je dostatečně velký pro snadné ovládání a zároveň dostatečně kompaktní, aby hodinky zůstaly elegantní.

Voděodolnost pro Aktivní Životní Styl:

Jednou z hlavních vlastností Luxusních Voděodolných Chytrých Hodinek 1 ULTRA je jejich voděodolnost. S těmito hodinkami můžete plavat, cvičit v dešti nebo si dokonce vzít sprchu, aniž byste si museli dělat starosti o jejich bezpečnost. Jsou odolné vůči vodě a prachu, což z nich dělá ideálního společníka pro aktivní životní styl.

Sledování Zdraví a Fitness:

Chytré hodinky 1 ULTRA nejsou pouze stylovým doplňkem, ale také nástrojem pro sledování vašeho zdraví a fitness. Měří váš tep, kroky, spálené kalorie a mnoho dalšího. Sledování vašich výsledků a pokroků je snadné díky aplikaci, která je k těmto hodinkám dostupná. Můžete si stanovit cíle a sledovat svůj pokrok na cestě k lepšímu zdraví.

Notifikace a Konvenience:

Díky propojení s vaším smartphone můžete na Luxusních Voděodolných Chytrých Hodinkách 1 ULTRA dostávat notifikace o hovorech, zprávách, událostech v kalendáři a mnoha dalších informacích přímo na svém zápěstí. Už nikdy nepřijdete o důležité zprávy a budete vždy v obraze.

Dlouhá Výdrž Baterie:

Navzdory všem svým funkcím mají tyto chytré hodinky výbornou výdrž baterie. Nemusíte se obávat, že vám baterie dojde uprostřed důležitého okamžiku. Můžete se spolehnout na to, že budou fungovat po dlouhou dobu.

Luxusní Voděodolné Chytré Hodinky 1 ULTRA jsou zkrátka spojením luxusu, výkonu a odolnosti. Jsou ideálním společníkem pro každodenní život i pro aktivní zážitky. Pokud hledáte chytré hodinky, které vás nezklamou a budou vás doprovázet v každé situaci, neváhejte a navštivte nakrytoland.cz a získejte své Luxusní Voděodolné Chytré Hodinky 1 ULTRA ještě dnes. Buďte moderní, buďte styloví a buďte připraveni na každý okamžik s těmito úžasnými hodinkami!

Návod k obsluze

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Loading...

Podobné produkty