SWISSTEN BEZDRÁTOVÁ HLINÍKOVÁ NABÍJEČKA AL1 ŠEDÁ (kompatibilní s MagSafe)

Cena
1 065,29 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
1 289 Kč
Kód
22055550
sleva-vyprodej:
10%
doprava:
Doprava Zdarma
tisk-typ:
GAMACZ
sklad-krytoland:
ANO
tisk-krytoland:
NE
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
1200
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Store s.r.o.
Vyrobce:
SWISSTEN
sklad-pocet:
815
ks

 Hledáte spolehlivou, velmi dobře skladnou bezdrátovou nabíječku? V tom případě je pro vás Swissten skládací bezdrátová nabíječka 3v1 správnou volbou. Ve složeném stavu se vejde prakticky všude, tudíž při cestování s nabíječkou nebudete muset řešit, že vám nabíječky zabírají velikou část zavazadla. Další výhodou je, že u sebe nebudete muset nosit velké množství kabelů, bude stačit pouze jeden. S nabíječkou hravě nabijete 3 zařízení najednou, a to celkovým výkonem 23 Wattů.

Ideální velikost pro cestování
Díky skvělému designu se nabíječka bude hodit jako společník na vaše cesty. Díky svým rozměrům, se vám vejde bez problémů do vaší kapsy, tudíž obavy, že by vám zabírala místo, zmizí.

Nabíjení 3v1
Díky funkci nabíjet až 3 zařízení najednou, již nebudete mít problémy s nedostatkem energie ve vašich zařízeních. Pohodlně na nabíječce nabijete telefon, hodinky a sluchátka s podporou bezdrátového nabíjení.

Rozkládací funkce
Ve složené pozici můžete nabíjet pouze telefon. Při naklonění nabíjecí části telefonu, můžete zároveň nabíjet telefon i hodinky. V kompletně rozložené pozici můžete nabíjet všechny zařízení najednou.

Výhody bezdrátové nabíječky
- skládací i rozkládací funkce
- skvělé příslušenství na cestování
- silikonový povrch nabíjecích ploch proti sklouzávání
- hliníkový materiál
- lehká kontrukce o hmotnosti pouhých 197 gramů

MagSafe
Bezdrátové nabíjení s nabíječkou MagSafe je velice jednoduché. Dokonale rozmístěné magnety přichytí a vycentrují s dobíjecí plochou modelové řady Iphone 12 a výš. Držák s MagSafe zachovává kompatibilitu s nabíjením Qi, takže se dá používat k bezdrátovému nabíjení iPhonu 8 a novějších modelů. Bezdrátově se smartphony dají dobíjet výkonem až 15W.

Specifikace
- Vstup: 5V DC 2A, 9V DC 3A
- Výstup: 23W Max
- Frekvence: 110-250 kHz
- Efektivita: ≤80%
- Rozměr: 90 x 61 x 23 mm
- Výstup smartphone: 15W
- Výstup hodinky: 3W
- Výstup sluchátka: 5W

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Příslušenství pro mobily > Bezdrátové nabíječky > MagSafe nabíječky > SWISSTEN BEZDRÁTOVÁ HLINÍKOVÁ NABÍJEČKA AL1 ŠEDÁ (kompatibilní s MagSafe)

Příslušenství k dokoupení

Loading...
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 >