Herní drátová sluchátka G13 - Černá

Cena
495,04 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
599 Kč
sklad-krytoland:
ANO
sklad-pocet:
1
tisk-krytoland:
NE
doprava:
Doprava Zdarma
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
1834
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Shop s.r.o.
RGB:
Ano
ovládání na sluchátkách:
Ano
Rozsah frekvence :
2-22.000 Hz
Možnost připojení:
3.5mm jack + USB
Mikrofon:
Ano
Délka sluchátek:
1.2m
Citlivost zvuku:
108dB
ks

Herní drátová sluchátka G13 - Černá

Hledáte pro sebe nebo své blízké nějakou inovativní změnu sluchátek, ale jste milovníkem her a právě proto nechcete žádné obyčejné sluchátka? Tak to jste u nás na správném místě máme totiž pro vás ideální řešení a to v podobě herních drátových sluchátek G13 v černé barvě. Tento model má spoustu výhod a to například citlivost zvuku až 108db, rozsah frekvence   2-22 000Hz, využití mikrofonu u telefonování nebo při posílání hlasových zpráv, možnost připojení 3,5mm jack+USB, RGB, což je měnění barev, ovládání pomocí tlačítek pro ztlumení a zesílení. Díky těmto sluchátkům budete mít skvělý zvuk při hrách a ostatních vašich zálibách bez rušeného požitku, tudíž s tímto modelem si požitek z videí, seriálů nebo filmů a vašich oblíbených her si užijete na 100%. V případě, že by se vám tyto sluchátka z nějakého důvodu nelíbili nebo vám nějakým způsobem nevyhovovaly tak se nemusíte obávat, protože na Krytoland.cz naleznete obrovský výběr z kterého si zajista vyberete to, co se vám bude líbit a co vám bude vyhovovat. Doporučujeme přikoupit i jiné potřebné příslušenství jako například redukci.

V balení naleznete herní drátová sluchátka G13 v černé barvě a návod, díky kterému zajista pochopíte jak s vašimi sluchátky zacházet a jak o ně pečovat. V případě jakékoliv nejistoty nebo problému se neváhejte obrátit na support linku Krytoland.cz, kde vám naši kolegové zajista rádi pomohou a poradí.  

Dostupná herní drátová sluchátka G13 v černé barvě vám budou od momentu vytvoření vaší objednávky doručeno na vámi zadanou adresu do 1-3 dnů po celém území republiky, tak již neváhejte a objednávejte vše potřebné již dnes!

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > Audio a Video > Sluchátka > Drátová > Herní drátová sluchátka G13 - Černá
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >