Originálni bílá sluchátka Earpods s lightning konektorem pro Apple

Cena
577,68 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
699 Kč
sklad-krytoland:
ANO
doprava:
Doprava Zdarma
tisk-krytoland:
NE
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
1834
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Store s.r.o.
Mikrofon:
Ano
Citlivost zvuku:
100dB
Délka sluchátek:
1.2m
Požadované IOS:
IOS 10 a vyšší
Rozsah frekvence :
18-20.000 Hz
sklad-pocet:
1
ks

ORIGINÁLNI BÍLÁ SLUCHÁTKA EARPODS S LIGHTNING KONEKTOREM PRO APPLE

 

Originální sluchátka Earpods s lightning konektorem jsou ideálním výběrem pro milovníky kvalitního poslechu se slabostí pro Apple věcičky. Jak se můžeme již z názvu dočíst, sluchátka jsou zakončena lightning konektor a tak jsou vhodným doplňkem pro zařízení Apple podporující iOS 10 a novější jako je třeba iPhone, iPad či iPod touch. Kabel sluchátek o délce 1,2m nám zaručí, že se nám při poslechu sluchátka neodpojí a nezkazí tak náš hudební zážitek. Další z výhod sluchátek je ovládání umístěné přímo na kabelu, kterým můžeme přijmout či ukončit hovor aniž bychom museli lovit telefon z kapsy a zároveň můžeme ovládat přehrávání skladby či videa a celkovou hlasitost samotného poslechu.

Originální sluchátka Earpods s lightning konektorem se mohou pochlubit frekvenčním rozsahem až 20000Hz a citlivostí zvuku 100dB, což garantuje parádní poslech. Reproduktory uvnitř originálních  sluchátek  Earpods s lightning konektorem navíc byly navrženy s důrazem na minimalizaci ztrát zvuku. Zjednodušeně jsou po zvukové stránce prostě parádní.

Když bychom se přesunuly na designovou stránku Originální sluchátka Earpods s lightning konektorem, nutno podotknout, že tam určitě taky nezaostávají. Minimalistický design vyvedený v klasické bílé, která je charakteristická pro Apple doplňky - tím člověk vedle nešlápne. Navíc se tvůrci sluchátek inspirovali geometrií ucha a podle ní pak definovali tvar samotných pecek a proto mohou Originální sluchátka Earpods s lightning konektorem poskytnou vedle kvalitního poslechu i velké pohodlný.

Sečteno, podtrženo Originální sluchátka Earpods s lightning konektorem svými funkcemi a vlastnostmi předčí i dražší kousky z řad sluchátek a tak by neměly chybět žádnému jablíčkáři v jeho výbavě.

barva: bílá
materiál: tvrzený plast a termoplastický elastomer
konektory: Lightning koncovka
impedance: 16 Ω ± 15 %
frekvenční rozsah: 20 až 20000 Hz

Návod na správné používání sluchátek

  1. Vyjměte nebo rozbalte sluchátka z dané krabičky nebo ochranného pouzdra
  2. Připojte sluchátka konektorem do nabíjecího portu
  3. Po zobrazení upozornění zmáčkněte políčko připojit
  4. Pro vypnutí jednoduše odpojte kabel sluchátek od zařízení

 

 

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > TV, foto, audio-video > Sluchátka > Drátová sluchátka > Originálni bílá sluchátka Earpods s lightning konektorem pro Apple
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >