Luxusní herní sluchátka Lichking - Černo/červené

Cena
577,69 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
699 Kč
tisk-krytoland:
NE
sklad-krytoland:
ANO
doprava:
Doprava Zdarma
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
1834
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Store s.r.o.
Senzitivita :
-40 dB, 3 dB
délka kabelu:
2m
Rozměry mikrofonu:
Ø 6.0 x 5.0mm
Rozměry ovladače:
Ø 40mm
Rozsah frekvence:
20 - 20 KHz
sklad-pocet:
1
ks

Luxusní herní sluchátka Lichking - Černo/červené

Hledáte nějakou inovativní změnu vašich sluchátek nebo jen chcete udělat radost někomu z vaší rodiny nebo z vašich blízkých kamarádů a nevíte si rady? Tak to jste u nás zcela správně, protože pro vás máme dokonalé řešení a to v podobě luxusních herních sluchátek Lichking v černo/červené barvě. Tyto sluchátka padnou téměř každému na uši, díky jejich možnosti roztáhnutí dle vaší velikosti hlavy. Tento model má spousty výhod a to například v podobě ovládání ztlumení a zesilování na sluchátkách, využití mikrofonu k telefonování či nahrávání hlasových zpráv, další výhodou je perfektní výhodou je délka kabelu, která je 2m, rozměr mikrofonu je 40mm, rozměry ovladače jsou 6.0 x 5.0mm, citlivost zvuku je -40dB, 3dB, rozsah frekvence je 20Hz-20KHz. S tímto typem sluchátek si požitek z vašeho filmu, seriálu nebo hudby užijete zaručeně na 100%. V případě, že by vám tento model nevyhovoval tak se nemusíte obávat, jelikož je pro vás na Krytoland.cz připravený neuvěřitelný výběr sluchátek všech druhů, velikostí i barev. Doporučujeme zakoupit i jiné vhodné produkty, jako například redukci.

V balení naleznete luxusní herní sluchátka Lichking v černo/červené barvě, nabíjecí stanici a návod, díky kterému velmi snadno pochopíte, jak s vaším zařízením zacházet, jak ho využívat a jak o takovýto model pečovat. V případě jakéhokoliv problému nebo nejistoty se neváhejte obrátit na support linku Krytoland.cz, kde vám naši kolegové zajista rádi a s úsměvem pomohou vyřešit, co vy zrovna potřebujete. 

Dostupná luxusní herní sluchátka Lichking v černo/červené barvě vám budou od momentu vytvoření vaší objednávky doručeno na vámi zadanou adresu do 1-3 dnů po celém území republiky, tak již neváhejte a objednávejte vše potřebné již dnes!

Krytoland pouzdra a kryty na mobil > TV, foto, audio-video > Sluchátka > Drátová sluchátka > Luxusní herní sluchátka Lichking - Černo/červené
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >