Herní sluchátka G2 - Černé

Cena
461,98 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
559 Kč
sklad-pocet:
1
doprava:
Doprava Zdarma
tisk-krytoland:
NE
sklad-krytoland:
ANO
sklad:
Skladem u dodavatele
hodnocení:
4.9
počet hodnotících:
1834
Záruka:
24 měsíců
Prodávající:
Krytoland Shop s.r.o.
Rozsah frekvence :
20-20.000 Hz
Mikrofon:
Ano
Délka sluchátek:
1.2m
Citlivost zvuku:
115dB
ks

Herní sluchátka G2 - Černé

Hledáte nějakou inovativní změnu vašich sluchátek nebo jen chcete udělat radost někomu z vaší rodiny nebo z vašich blízkých kamarádů a nevíte si rady? Tak to jste u nás zcela správně, protože pro vás máme dokonalé řešení a to v podobě herních sluchátek G2  v černé barvě. Tyto sluchátka padnou téměř každému na uši, díky jejich možnosti roztáhnutí dle vaší velikosti hlavy, a pokud doma máte malého nebo i velkého hráče tak jsou vhodné i jako hrací sluchátka, díky jejich vyhotovení. Tento model má spousty výhod a to například v podobě ovládání zapínání, vypínání, ztlumení a zesilování na sluchátkách, využití mikrofonu k telefonování či nahrávání hlasových zpráv, délka sluchátek je 1,2m, citlivost zvuku je až skvělých 115dB, rozsah frekvence je taktéž perfektní a to 20-20 000Hz. S tímto typem sluchátek si požitek z vašeho filmu, seriálu nebo hudby užijete zaručeně na 100%. V případě, že by vám tento model nevyhovoval tak se nemusíte obávat, jelikož je pro vás na Krytoland.cz připravený neuvěřitelný výběr sluchátek všech druhů, velikostí i barev. Doporučujeme zakoupit i jiné vhodné produkty.

V balení naleznete herní sluchátka G2 v černé barvě, nabíjecí stanici a návod, díky kterému velmi snadno pochopíte, jak s vaším zařízením zacházet, jak ho využívat a jak o takovýto model pečovat. V případě jakéhokoliv problému nebo nejistoty se neváhejte obrátit na support linku Krytoland.cz, kde vám naši kolegové zajista rádi a s úsměvem pomohou vyřešit, co vy zrovna potřebujete. 

Dostupná herní sluchátka G2 v černé barvě vám budou od momentu vytvoření vaší objednávky doručeno na vámi zadanou adresu do 1-3 dnů po celém území republiky, tak již neváhejte a objednávejte vše potřebné již dnes!

Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >
 
 
Loading...

Podobné produkty

Stránkování

12 3 4 5 >